Mercedes Citan dla siedmiu osób

Mercedes Citan jest już dostępny w kolejnej wersji. Odmiana z długim rozstawem osi zabiera na pokład nawet siedem osób, a jej kabinę można skonfigurować na wiele sposobów

Nowy wariant Citana, siedmioosobowe Kombi, sprawdzi się w roli auta do zamiennego przewozu pracowników oraz ładunków, a także do zastosowań mieszanych, służbowych lub prywatnych. Model bazuje na długiej wersji (4705 mm) o dopuszczalnej masie całkowitej do 2,2 tony.

W trzecim rzędzie nowego Citana znajdują się dwa osobne fotele. Można je niezależnie przesuwać wzdłużnie w zakresie 130 mm, składać lub wymontować. Nawet z siedmioma osobami na pokładzie, zależnie od ustawienia indywidualnych siedzeń, model mieści od 300 do 400 l bagażu. Po wyjęciu tylnych foteli pojemność bagażnika wzrasta do 2200 litrów, a po złożeniu środkowego rzędu aż do 3500 litrów.

Mercedes Citan - Ogłoszenia

Nowy wariant jest już dostępny u dealerów z jednym z dwóch silników Diesla do wyboru: Citan 109 CDI (90 KM) oraz Citan 111 CDI (110 KM). Ceny modelu startują od 73 350 zł netto.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes Citan Kombi - test | Za kierownicą

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.