Dartz Prombron Black Shark | Wzbudza strach

To nie samochód, a samo jeżdżący sejf najwyższej klasy, do tego napędzany silnikiem mocniejszym, niż ten w Veyronie Supersport. Grozę budzą jego związki ze śmigłowcem szturmowym armii rosyjskiej

Red Russian | Na podbój (wszech)świata

Całe życie czuliście się zagrożeni? Mieliście wrażenie, że wszędzie czają się terroryści czyhający na Wasze życie? Oto propozycja w sam raz dla Was - 1500-konny potwór zwany Dartz Prombron Black Shark.

Mercedes GL - Ogłoszenia

Samochód bazuje na Mercedesie GL, ale z zewnątrz tego nie poznamy. Nadwozie jest stworzone od podstaw, do tego oferuje B7, najwyższy poziom ochrony przed atakiem z zewnątrz. To z pewnością znacząco podwyższy masę auta, zatem do jego sprawnego napędu potrzebny będzie mocny silnik. Ponieważ reaktor atomowy nie zmieściłby się pod maską Dartz zdecydował się na silnik M275 AMG, który po podrasowaniu rozwinie moc ok. 1500 KM. Podaż zależy od popytu, ale powstanie nie więcej, niż kilka sztuk Prombrona Black Shark.

Zobacz wideo

Nazwa nowego Prombrona nie nawiązuje do specjalnego odcienia lakieru, ale wprost do śmigłowca szturmowego Kamow Ka-50 Czarny Rekin (?????? ????? ) opracowanego, by stawić czoła amerykańskiemu AH-64 Apache. To nie pierwszy raz, gdy wojskowy sprzęt pomaga reklamować samochód. Niestety (dla Szwedów) myśliwiec Saaba przelatujący nad autem tej marki w reklamach z lat 80. nie robił nawet w połowie takiego wrażenia, jakie wywiera śmigłowiec Ka-50 lądujący obok Prombrona. Nawet ten wirtualny.

ZOBACZ TAKŻE:

Dartz Black Snake - złoto, diamenty i skóra... wieloryba

dane dostarcza:

embed
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.