Opel Adam by Bryan Adams | Dla potrzebujących

Nie jest to kolejna fabryczna opcja, jaką wybiera się z bogatego i kolorowego katalogu akcesoriów Opla Adama. Specjalną wersję można wylicytować jedynie na aukcji

Opel Adam R2 | Niepozornie dobre auto rajdowe

Twórcą koncepcji kolorystycznej jest Bryan Adams, kanadyjski muzyk i fotograf. Współpraca z Oplem zaczęła się już wcześniej, Bryan wykonał zdjęcia do tegorocznego kalendarza The Adam by Bryan Adams 2014 (patrz: galeria ).

Powstało jedynie siedem sztuk Adama z miejskim kamuflażem. Pokryto nim całe nadwozie oprócz dachu. "Łatki" pojawiły się też na lusterkach i kołach. Auto pozbawiono kolorów, a tylne lampy przydymiono by dopasować je do czarno-białej tonacji. Dodano też kilka opcji w środku, m.in. czarną skórzaną tapicerkę i 7-calowy wyświetlacz dotykowy. Pod maską pracuje silnik 1.4 o mocy 100 KM.

Opel Astra - ceniona pozycja na rynku używanych

Powstało tylko siedem sztuk Adama by Bryan Adams i wszystkie można licytować na niemieckiej stronie United Charity . Aukcje kończą się 21 listopada, jest więc jeszcze czas na decyzję o udziale. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany fundacji Bryan Adams Fundation . Zajmuje się ona kilkoma projektami pomocowymi, m.in. wsparciem dla ofiar wojny w Afganistanie.

ZOBACZ TAKŻE:

Salon Paryż 2014 | Opel Adam S | Poskromić masę

Więcej o: