Akcja naprawcza Opla | Adam i Corsa do serwisu

Opel rozszerza kontrolę bezpieczeństwa ogłoszoną w miejskich modelach Adam i Corsa o dodatkowy tysiąc pojazdów. W sumie wymiana części układu kierowniczego, która nie odpowiada wymaganej specyfikacji, konieczna jest w 9 tys. samochodów niemieckiej marki

Nowy Opel Corsa | Bardzo mocny facelifting

Opel nie posiada informacji o wypadkach ani urazach spowodowanych tą usterką, ale firma odradza korzystania z pojazdów do czasu ich sprawdzenia w serwisie. Samochody z dodatkowej serii, która może być wadliwa, były sprzedawane od lutego br. Wcześniej akcja dotyczyła aut dostarczanych klientom od maja tego roku.

"Po przeprowadzeniu kontroli w zakładach dostawcy, firma Opel postanowiła dodatkowo objąć sprawdzianem bezpieczeństwa około 1 000 egzemplarzy modeli Corsa i Adam w Europie - oprócz 8 000 pojazdów, o których informowano w ubiegłym tygodniu." - czytamy w komunikacie prasowym wydanym przez General Motors Poland.

Opel - sprawdź oferty specjalne na nowe modele

Przedstawiciele Opla skontaktują się z klientami w celu przeprowadzenia kontroli. Właściciele jednego z tych modeli mogą również sami sprawdzić, czy problem dotyczy ich pojazdów. W tym celu należy wejść na stronę internetową www.opel.pl i postępować zgodnie z instrukcjami.

ZOBACZ TAKŻE:

Opel Adam S | "S" jak sport

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.