Ferrari 458 Italia | Nowość w Driving Experience

SJS S.A. pod swoją marką eventową - Driving Experience - wprowadza do oferty możliwość jazdy za kierownicą jednym z kultowych samochodów Ferrari - modelem 458 Italia. Tym samym dołączyło ono do grona niemal 20 samochodów sportowych na stałe dostępnych i gotowych by spełniać marzenia fanów motoryzacji

Porsche Driving Experience | Snow & Ice | Sztuka ślizgania

Niezależnie czy wybierzemy voucher prezentowy, czy też stworzymy wspólnie indywidualnie skrojony event firmowy, jazda Ferrari 458 Italia z pewnością będzie jednym z tych przeżyć, które na długo zapadną w pamięci każdego.

Dlaczego Italia? Marka Ferrari elektryzuje swą legendą od samego początku swego istnienia. Przyciąga i budzi emocje. W swej historii sięgającej roku 1947 wprowadziła na rynek wiele modeli. Część z nich przez klientów i dziennikarzy określano mianem wzoru samochodu sportowego - konstrukcji, do której porównywano inne samochody w swojej klasie. Do tej grupy niewątpliwie należy właśnie Ferrari 458 Italia.

W naszym wyborze samochodów do stajni Driving Experience zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby oraz marzenia naszych klientów, a jednocześnie zestawiamy je z ofertą producentów samochodów! Żaden z naszych wyborów nie był dziełem przypadku. Wybieramy wyłącznie samochody mające w sobie to coś co sprawia, że nie da się obok nich przejść obojętnie.

Ferrari 458 "Italia", choć pomimo 570 KM nie jest samochodem najszybszym, niektórzy konkurenci lepiej radzą sobie z przyczepnością w zakręcie to jednak ma "ona" w sobie to "coś" - ma duszę, którą tak trudno dziś odnaleźć w nowoczesnych samochodach naszpikowanych elektroniką! 458 to niesamowity dźwięk ośmiocylindrowego, wysokoobrotowego silnika. To także piekielnie szybka skrzynia biegów przenosząca mocy wyłącznie na tylne koła i możliwość pełnego wyłączenia systemów wspomagających kierowcę dla osiągnięcia pełni frajdy z jazdy. A wszystko to zaklęte w pięknym, iście włoskim, finezyjnie zaprojektowanym nadwoziu! W Ferrari 458 Italia nie ma mowy o kompromisach znanych choćby z tańszego modelu California. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wybrać ten model do realizacji jazd na torach wyścigowych wspólnie z naszymi klientami!

Nowe produkty Pojawienie się Ferrari 458 Italia w stajni Driving Experience wprowadza wiele zmian w ofercie i sposobie realizacji jazd samochodami sportowymi, które jako firma oferujemy od ponad 16 lat. Większość z nich dotyczyła będzie jednak przyszłego sezonu. Jednak już teraz do oferty wchodzą całkowicie nowe, emocjonujące produkty. Od dzisiaj dosłownie każdy może wsiąść za kierownicę sportowego Ferrari i pokonać za kierownicą kolejne, dynamiczne okrążenia toru wyścigowego. Pakiety dla osób indywidualnych zaczynają się już od kwoty 799 zł (szczegóły oraz opisy pozostałych pakietów w załączniku). Możliwym jest także wcielenie się w kierowcę testowego wybierając pakiet, w którym "Italia" Kraków, dnia 01.10.2014 jest tylko jednym z kilku samochodów do testowania. Opcja ta obejmuje sporą liczbę okrążeń i bezpośrednie porównanie dwóch bądź większej ilości samochodów klasy super sport.

ZOBACZ TAKŻE:

Policja się szkoli | Drogówka na torze "Kielce"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.