Inter Cars Motor Show 2014 | To już 6 września!

Juz jutro, 6 września na Lotnisku Bemowo w Warszawie odbędą się dwie imprezy Inter Cars Motor Show - dzienna i nocna. Drift, stunt, palenie gumy, strefa ciężka - atrakcji z pewnością nie zabraknie

Przez cały rok wypatrywaliśmy tych dni. Niczym kierowca wyścigowy spoglądaliśmy na sygnalizację świetlną w oczekiwaniu na start. Emocje rosły, zniecierpliwienie stawało się nie do zniesienia, a każda sekunda zdawała się trwać całą wieczność. Jednak teraz, gdy w końcu gasną światła - wciskamy pedał gazu do samej podłogi, puszczamy sprzęgło i ruszamy z piskiem opon, by utrzymać pozycję lidera. Zaczyna się Inter Cars Motor Show!

Choć trudno w to uwierzyć - w tym roku przygotowaliśmy dla widzów jeszcze większą dawkę niezapomnianych, motoryzacyjnych wrażeń. Staraliśmy się dać im nie tylko serię pokazów, które przecież można oglądać przy innych okazjach, ale również smak motoryzacyjnej rywalizacji i przeżycia iście historycznych chwil.

Inter Cars Motor Show | Bicie rekordu Guinnessa w paleniu gumy

By spełnić te założenia, zorganizowaliśmy w trakcie trwania Inter Cars Motor Show 3. rundę Driftingowych Mistrzostw Polski oraz 3. rundę STW Drift Chellange! Dzięki temu dajemy widzą gwarancję i pewność, że zobaczą najwyższy poziom widowiska i pełne zaangażowanie kierowców. Znane nazwiska, najlepsze teamy w Polsce. To po prostu trzeba zobaczyć.

Z drugiej strony zadbaliśmy również o to, by za kilkadziesiąt lat każdy z uczestników imprezy mógł powiedzieć - byłem tam i na żywo widziałem, jak tworzy się historię. Zorganizowaliśmy bowiem próbę pobicia Rekordu Guinnessa w paleniu gumy przez jak największą liczbę samochodów jednocześnie! Obecnie rekord należy do Australijczyków, którzy zdołali zebrać 68 samochodów, z których każdy w trakcie trzydziestosekundowej próby przynajmniej przez 10 sekund palił kapcia (czyli buksował w miejscu tylnymi kołami doprowadzając do ich rozgrzania i powstania gęstego dymu). Czy uda nam się pobić ten rekord? Warto przyjść, przekonać się o tym osobiście i móc później opowiadać, że było się tego świadkiem.

Długo można by wymieniać pozostałe atrakcje Inter Cars Motor Show. Pojawią się najlepsi polscy rajdowcy (Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj i Michał Kościuszko), którzy zaprezentują swoje umiejętności w rajdowych samochodach. Podczas Truck Show będzie można podziwiać 3-krotnego Mistrza Świata Wyścigów Samochodów Ciężarowych, Jochena Hahna, w jego potężnym pojeździe. Pojawi się również dakarowa ciężarówka Grzegorza Barana oraz dwie driftujące od STW Drift Team. Nie zabraknie atrakcji dla fanów jednośladów, którzy będą mogli podziwiać podniebne akrobacje światowych sław Freestyle Motocross oraz popisy Stunterów, wyczyniających cuda na swoich motocyklach. Lista atrakcji wydaje się nie mieć końca. VW Castrol Cup m.in. z Jerzym Dudkiem, Adamem Gładyszem, Małgorzatą Rdest oraz Janem Kisielem za kierownicą, Supermoto z przedstawicielami polskiej sceny tego sportu, Drag Race, czyli pokaz samochodów o ognistym przyspieszeniu (m.in. legendarna Corvette by VTG oraz samochód odrzutowy Jet Car!), Globe of Speed (motocykliści pędzący wewnątrz stalowej kuli) oraz Rally Cross. Ciężko wymienić to wszystko nie łapiąc przy tym zadyszki.

Truck Show na Inter Cars Motor Show!

Wisienką na torcie będzie Nocne Motor Show. Wszystkie wymienione atrakcje zostaną zaprezentowane w sobotnią noc, pomiędzy godziną 20:00 a 23:00. Ten dynamiczny pokaz wzbogacony będzie o efekty pirotechniczne, ogniste atrakcje oraz dynamiczną muzykę dopełniającą całą otoczkę. Po tym trzygodzinnym przedstawieniu nie będzie takiej motorsportowej atrakcji, która mogłaby zaskoczyć widzów.

Inter Cars Motor Show to świat motorsportu w jednym miejscu. Obowiązkowa impreza dla wszystkich, którzy bez zapachu benzyny i towarzyszącego im hałasu silnika czują pustkę. Aczkolwiek im nie trzeba o tym przypominać - czekali na tę imprezę cały rok. Całą resztę, która jeszcze nie wie jak piękny może być świat motorsportu - serdecznie zapraszamy!

Moto.pl na Inter Cars Motor Show 2014

Zapraszamy też na nasze stoisko, gdzie będzie można m.in. pobawić się sterowanymi modelami Carrera oraz otrzymać opaski odblaskowe ( obowiązkowe poza terenem zabudowanym ) ZA DARMO (oferta ograniczona).

ZOBACZ TAKŻE:

Inter Cars Motor Show | Świat motorsportu w jednym miejscu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.