Inter Cars Motor Show | Bicie rekordu Guinnessa w paleniu gumy

W sobotę 6 września niemal 100 samochodów stanie na Lotnisku Bemowo do próby bicia rekordu Guinnessa w paleniu gumy

Najprostszy sposób, by stać się świadkiem tworzenia historii, to po prostu pojawić się na Inter Cars Motor Show. W sobotę, na zakończenie dnia, odbędzie się próba pobicia Rekordu Guinnessa w paleniu gumy! Weźmie w niej udział niemal setka samochodów. Każdy z nich, w trakcie 30 sekund będzie przynajmniej przez 10 sekund palił gumę, czyli kręcił tylnymi kołami w trakcie postoju auta. Na pewno będzie głośno, na pewno będzie dużo dymu, na pewno będzie niezwykle widowiskowo!

Oprócz tego niezwykłego wydarzenia podczas Inter Cars Motor Show zobaczymy:

- 3. runda Driftingowych Mistrzostw Polski - Rally Show z Hołowczycem, Kuzajem i Kościuszko za kółkiem - Jest Car, Jet Bike i Dragster Gerda Habermanna - Corvette i inne samochody ze stajni VTG - Pokazy FMX z udziałem gwiazd tego sportu - Truck Show (m.in. Grzegorz Baran, Jochen Hahn, STW Drift Truck) - VW Castrol Cup i Jerzy Dudek jako kierowca tych zawodów - Poza tym Rallycross, Moto Stunt, pokazy Supermoto, wielkie gwiazdy świata motorsportu

Kolejna edycja imprezy Inter Cars Motor Show odbędzie się na Lotnisku Bemowo w dniach 6-7 września. W godzinach 9:00-16:00 będzie realizowane dzienne show, a w godzinach 20-23 nocne show z grą świateł, głośną muzyką i efektami pirotechnicznymi. Zapraszamy.

Inter Cars Motor Show | Świat motorsportu w jednym miejscu

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.