Salon Moskwa 2014 | Toyota Camry po liftingu

Podczas salonu samochodowego w Moskwie Toyota pokazała model Camry po liftingu. Upodobniono ją do światowego bestsellera

Wideo | Camry X | Malezyjski szał

Camry dziesiątej już generacji zaprezentowano pod koniec 2011 roku. Po trzech latach przyszła pora na zmiany w wyglądzie. Zaprezentowano je podczas salonu w Moskwie, zatem na pewno pojawią się w autach opuszczających fabrykę w Sankt Petersburgu. Prawdopodobnie też zostaną zaimplementowane we wszystkich Camry, poza modelem sprzedawanym w USA. Od początku miał on nieco odmienny wygląd.

Camry upodobniła się nieco do mniejszej Corolli, przynajmniej w kwestii wyglądu atrapy chłodnicy. Przednie reflektory upodobniono do tych z amerykańskiej wersji, teraz wyposażone są w światła LED do jazdy dziennej. Zupełnie nowy jest przedni zderzak z ogromnym optycznie wlotem powietrza i okalającą go chromowaną listwą.

Toyota Camry - ogłoszenia

Wnętrze, wykonane z typowych dla Toyoty materiałów, wzbogaciło się o nowy system multimedialny. Jest on oferowany z dotykowym ekranem o średnicy 6,1 lub 7 cali. Na liście wyposażenia pojawiły się takie pozycje, jak bezprzewodowa ładowarka telefonów, automatyczne światła, czy podgrzewanie tylnej kanapy.

Pod względem napędów nic się nie zmieniło. Podstawowym silnikiem (poza USA) pozostaje 2-litrowy benzyniak o mocy 145 KM, w opcji dostępne są R4 2.4 (181 KM) i V6 3.5 (249 KM).

ZOBACZ TAKŻE:

Łada Niva Urban | Niva jak SUV

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.