Harley on Tour wjeżdża do Wrocławia

Już w najbliższy weekend do Wrocławia zawita Harley on Tour. Na parkingu przed CH Sky Tower (ul. Szczęśliwa), odbędzie się ostatnia z cyklu 6 imprez Harley-Davidson organizowanych w Polsce

To już kolejna edycja wydarzenia, która gromadzi miłośników motocykli tej legendarnej marki. Dodatkową atrakcją spotkania, będzie live cooking z Tomaszem Jakubiakiem w ramach współpracy z ogólnopolskim projektem "Weź się za wołowinę".  

Podczas dwudniowej imprezy, pasjonaci dwóch kółek będą mogli osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami Harley-Davidson, w tym nowymi modelami wyprodukowanymi w ramach Projektu RUSHMORE. Do dyspozycji uczestników będą 23 maszyny z rocznika 2014. Impreza zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie odbywać się w godzinach 10:00 - 20:00.

Poza jazdami testowymi przygotowano również wiele innych atrakcji, w tym live cooking z Tomaszem Jakubiakiem, uznanym Chefem Kuchni. Przygotuje on dla gości odwiedzających imprezę dania z wybornej, polskiej wołowiny, promowanej w ramach ogólnopolskiego projektu "Weź się za wołowinę". Ponadto każdy pod okiem Chefa, będzie mógł spróbować swoich sił w grillowaniu mięsa wołowego.

Partnerami imprezy są również Dunlop, Napoleon, Hard Rock Cafe, Tyskie, Kryniczanka, Profiton, Swedeponic, motorsfera.pl, którzy przygotowali dodatkowe aktywności dla uczestników imprezy. Dodatkowo Radio Zet Chilli zaprosi gości do strefy Chill Out.

Aby móc zgłosić swój udział w imprezie wystarczy wejść na stronę www.harley-davidson.pl - zakładka Imprezy/Harley on Tour.

Więcej o: