Przetestuj auto marzeń | Nissan GT-R

Z Nissanem GT-R jest jak z filmami Hitchcocka. Zaczęło się od trzęsienia ziemi wywołanego siłą 480 KM, a potem napięcie już tylko rosło

Salon Genewa 2014 | Nissan GT -R Nismo

Nissan GT-R to pokaz możliwości japońskiej firmy. Powstaje ręcznie w specjalnie przygotowanym do tego celu zakładzie. Każdy silnik jest sygnowany tabliczką z imieniem i nazwiskiem odpowiedzialnego za to mechanika. Najsłabsza wersja z początku produkcji ma 480 KM mocy, dziś to już 550 KM. Zaprezentowana niedawno wersja Nismo oferuje ich aż 600.

GT-R znany jest ze swoich czasów. Pierwszy to rewelacyjne przyspieszenie 0-100 km/h (2,7 s) przy uwzględnieniu mocy (550 KM) i masy auta (1740 kg). Drugi to czas okrążenia toru Nurburgring, gdzie przez kilka miesięcy najszybszy Nissan rywalizował z Porsche 911 turbo.

No dobrze, ale takim sportowym autem mogą jeździć tylko wybrańcy o zasobnym portfelu... Otóż wcale nie! Firma eventowa Driving Experience oraz Moto.pl dają Ci możliwość przetestowania tego wyjątkowego Nissana. Wystarczy wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać jazdę samochodem marzeń. Takiej okazji nie można przegapić!

>> Weź udział w konkursie <<

ZOBACZ TAKŻE:

To oni robią silniki dla Nissana GT-R

Więcej o: