BMW M235i Track Edition | Tylko 12 sztuk

Według producenta BMW M235i w "wersji na tor" jest ekskluzywne i sportowe. W standardzie klienci otrzymają pakiet akcesoriów z linii M Performance

BMW M235i Coupe | Polskie ceny

W skład wyposażenia wersji specjalnej wchodzi body kit, na który składają się: przednia lotka, przeprojektowane listwy progowe i tylny dyfuzor. Dodatkowo sportowy charakter podkreślają czarne "nerki" i tylna lotka na brzegu klapy bagażnika. Całości dopełnia sportowy wydech ze stali nierdzewnej oraz 19-calowe felgi aluminiowe.

We wnętrzu także utrzymano klimat BMW M i poza nakładkami na pedały pojawiły się także pokryte alcantarą gałka zmiany biegów i kierownica, którą dodatkowo wyposażono w wyścigowy wyświetlacz.

Sprawdź ceny modeli BMW

Pod maską 235i Track Edition znalazła się standardowa dla tego modelu jednostka o pojemności trzech litrów i mocy 326 KM (450 Nm). Moc przekazywana jest na tylne koła za pomocą 8-biegowej automatycznej skrzyni biegów. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje jedynie 4,8 sekundy.

Wersja M235i Track Edition powstanie tylko w 12 egzemplarzach i będzie dostępna jedynie w Holandii. Cen samochodu to 83 000 euro.

ZOBACZ TAKŻE:

BMW Z4 sDrive 35is | Test

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.