Łódź kolejnym przystankiem na trasie Harley on Tour!

Już w najbliższy weekend do Łodzi zawita Harley on Tour. Na parkingu przed salonem Harley-Davidson, przy ul. Dąbrowskiego 207/225, odbędzie się trzecia z cyklu 6 imprez Harley-Davidson organizowanych w Polsce, gromadząca miłośników motocykli tej legendarnej marki

Podczas dwudniowej imprezy, pasjonaci dwóch kółek będą mogli osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami Harley-Davidson, w tym nowymi modelami wyprodukowanymi w ramach Projektu RUSHMORE. Do dyspozycji uczestników będą 23 maszyny z rocznika 2014. Impreza zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie odbywać się w godzinach 10:00 - 20:00.

Poza jazdami testowymi przygotowano również wiele innych atrakcji, w tym live cooking z Tomaszem Jakubiakiem, uznanym Chefem Kuchni. Przygotuje on dla gości odwiedzających imprezę dania z wybornej, polskiej wołowiny, promowanej w ramach ogólnopolskiego projektu "Weź się za wołowinę". Ponadto każdy pod okiem Chefa, będzie mógł spróbować swoich sił w grillowaniu mięsa wołowego.

Partnerami imprezy są również Dunlop, Napoleon, Hard Rock Cafe, Tyskie, Kryniczanka, Profiton, którzy przygotowali dodatkowe aktywności dla uczestników imprezy. Dodatkowo Radio Zet Chilli zaprosi gości do strefy Chill Out.

Aby móc zgłosić swój udział w imprezie wystarczy wejść na stronę www.harley-davidson.pl - zakładka Imprezy/Harley on Tour.

***

Pozostałe lokalizacje cyklu imprez Harley? on Tour

Warszawa 26-27 lipca , parking przed salonem Harley-Davidson, ul Górczewska 30

Poznań 02-03 sierpnia , parking przed salonem Harley-Davidson, ul Św. Michała 43

Wrocław 09-10 sierpnia , parking przed CH Sky Tower, ul. Szczęśliwa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.