GT Academy 2014 | Finał 17 lipca w Warszawie

w czwartek 17 lipca, na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Finał GT Academy 2014 na Europę Środkowo-Wschodnią. Zawodnicy będą walczyć o udział w wielkim międzynarodowym finale na torze Silverstone

Nissan GT-R Nismo

Do rozgrywek przystąpi 18 najlepszych zawodników z Polski i Czech, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. będą rywalizowali w rozgrywkach w grze Gran Turismo 6 oraz testach sprawnościowych i psychologicznych, a następnie sprawdzą swoje umiejętności za kierownicą prawdziwego samochodu Nissan Juke Nismo na specjalnie zaaranżowanym w tym celu torze.

Sprawdź oferty specjalne na nowe Nissany

W finale zobaczymy zwycięzców, którzy walczyli w jednej z trzech serii eliminacyjnych: - 5 najlepszych zawodników wyłonionych w darmowych rundach kwalifikacyjnych za pośrednictwem PlayStation Network, - 2 najlepszych zawodników w eliminacjach na żywo, które odbyły się w Warszawie na przełomie maja i czerwca, - 2 najlepszych wyłonionych poprzez organizowane po raz pierwszy GT Academy Challenge na Facebooku (dziewięciu najlepszych walczyć będzie w zamkniętych rozgrywkach przedfinałowych w dniu 16 lipca na Stadionie Narodowym, a następnie dwoje najlepszych z nich dołączy do reszty zawodników walczących o Finał Europejski na Silverstone)

Zapoczątkowana w 2008 r. bezprecedensowa współpraca pomiędzy firmami Nissan i Sony Computer Entertainment przyciągnęła już ponad dwa miliony uczestników. Tegoroczna edycja również cieszyła się dużym zainteresowaniem. GT Academy udało się zmienić tradycyjną i kosztowną drogę do profesjonalnego sportu motorowego.

W ubiegłym roku w Międzynarodowym Finale GT Academy na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii udział wzięli dwaj Polacy: Jacek Ledwoń oraz Jacek Górlicki.

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan Pulsar | Nowy kompakt dla Europy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.