Harley on Tour w Nowym Sączu

Już w najbliższy weekend do Nowego Sącza zawita Harley on Tour - kolejna z cyklu imprez organizowanych w całej Europie przez Harley-Davidson dla wszystkich miłośników motocykli tej legendarnej marki

Na parkingu przed hipermarketem Real, przy ul. Gorzkowskiej 32, odbędzie się druga z cyklu 6 imprez Harley-Davidson organizowanych w Polsce. To już kolejna edycja wydarzenia, która gromadzi miłośników motocykli tej legendarnej marki. Dodatkową atrakcją spotkania, będzie live cooking z Tomaszem Jakubiakiem w ramach współpracy z ogólnopolskim projektem "Weź się za wołowinę".

Harley -Davidson prezentuje modele na sezon 2014

Podczas dwudniowej imprezy, pasjonaci dwóch kółek będą mogli osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami Harley-Davidson, w tym nowymi modelami wyprodukowanymi w ramach Projektu RUSHMORE. Do dyspozycji uczestników będą 23 maszyny z rocznika 2014. Impreza zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie odbywać się w godzinach 10:00 - 20:00.

Poza jazdami testowymi przygotowano również wiele innych atrakcji, w tym live cooking z Tomaszem Jakubiakiem, uznanym Chefem Kuchni. Przygotuje on dla gości odwiedzających imprezę dania z wybornej, polskiej wołowiny, promowanej w ramach ogólnopolskiego projektu "Weź się za wołowinę". Ponadto każdy pod okiem Chefa, będzie mógł spróbować swoich sił w grillowaniu mięsa wołowego.

Harley-Davidson - Ogłoszenia

Partnerami imprezy są również Dunlop, Napoleon, Hard Rock Cafe, Tyskie, Kryniczanka, Profiton, którzy przygotowali dodatkowe aktywności dla uczestników imprezy. Dodatkowo Radio Zet Chilli zaprosi gości do strefy Chill Out.

Aby móc zgłosić swój udział w imprezie wystarczy wejść na stronę www.harley-davidson.pl - zakładka Imprezy/Harley on Tour.

Pozostałe lokalizacje cyklu imprez Harley on Tour

Łódź 19-20 lipca, parking przed salonem Harley-Davidson, ul. Dąbrowskiego 207/225

Warszawa 26-27 lipca , parking przed salonem Harley-Davidson, ul Górczewska 30

Poznań 02-03 sierpnia, parking przed salonem Harley-Davidson, ul Św. Michała 43

Wrocław 09-10 sierpnia , parking przed CH Sky Tower, ul. Szczęśliwa

Więcej o: