Samochód w Twoim salonie? Samochodowe meble

LUC & ANDRE to firma specjalizująca się w produkcji oryginalnych, ręcznie wykonanych mebli inspirowanych motoryzacją. Prawdziwa gratka dla pasjonatów czterech kółek, którzy myślą o ciekawym urządzeniu swojego mieszkania

Jedyne drogowe Porsche 935 Street na sprzedaż

W ofercie LUC & ANDRE znajdują się dwie kolekcje, obydwie nawiązujące do prawdziwych klasyków motoryzacji. Inspiracją dla Spirit of 427 było legendarne auto sportowe z lat 60 ubiegłego wieku, czyli AC Cobra 427, znane również pod nazwą Shelby Cobra 427 (od nazwiska swego słynnego twórcy). Za to nikogo nie zdziwi, że tworząc drugą kolekcję 9eleven projektanci zapatrzyli się na Porsche 911.

O jakich meblach w ogóle mowa? W przypadku Spirit of 427 to przykładowo sofa wyglądającą identycznie jak niepowtarzalny przód Cobry 427... Wygodnie możemy rozsiąść się także w fotelu, a ten z kolei nawiązuje do tyłu samochodu. W kolekcji znajdują się również biurko oraz stolik na kawę. Dominującym motywem są oczywiście charakterystyczne paski. Jedną z ciekawszych rzeczy jest bez wątpienia lampa w kształcie... wydechu. Dla fanów amerykańskiej legendy przygotowano jeszcze zegar i mniejszą lampę, przystosowaną do zamocowania na ścianie.

Chcesz mieć prawdziwe Porsche? Sprawdź ceny

To dla miłośników motoryzacji zza Oceanu, a co jeżeli wolimy samochody ze Starego Kontynentu? Jedyny w swoim rodzaju tył 911-stki zainspirował projektantów do stworzenia sofy (lampy się świecą, a w środku można schować np. butelki szampana - tak to przynajmniej widzą w LUC & ANDRE). Podobnie jak w przypadku Spirit of 427 możemy zamówić stylowy stolik do kawy, jednak paleta stołów 911 na nim się nie kończy - to jeszcze m.in. długi stół idealny na konferencję. Oprócz stołów i kanapy dostaniemy także wygodne krzesła.

Nie ma co się więcej rozpisywać, wejdźcie do naszej Galerii i przekonajcie się sami, jak mogą wyglądać meble tworzone przez pasjonatów motoryzacji. Co o nich myślicie? Ciekawy pomysł czy jednak przesada? Z ofertą LUC & ANDRE możecie zapoznać się tutaj .

ZOBACZ TAKŻE:

Ferrari Dino Keitha Richardsa pójdzie pod młotek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.