Cruze II | Chevrolet pokazuje wnętrze

Chevrolet zakończył prace nad Cruzem drugiej generacji i jest gotów do prezentacji. Na początek pokazał nam jego wnętrze

Salon Nowy Jork 2014 | Chevrolet Cruze FL

Cruze to pomysł Chevroleta w segmencie C na walkę o rynek globalny. Konkurując z Corollą, Focusem, czy Elantrą nie ma łatwego życia. Pomocna w podboju ma być druga generacja, która właśnie debiutuje w Chinach.

Chevrolet pokazał zdjęcia jego wnętrza. Widać na nich deskę rozdzielczą podzieloną na dwie części, kierowcy i pasażera, ze sporą konsolą centralną. Na niej umieszczono 8-calowy wyświetlacz systemu multimedialnego, obsługującego radio, nawigację, czy ustawienia samochodu. Kolejny kolorowy wyświetlacz umieszczono pomiędzy zegarami. Zdjęcia przedstawiają najbogatszą specyfikację z dwukolorową tapicerką wykończoną skórą.

Jak wynika ze zdjęcia zrobionego podczas prezentacji, nowy Cruze jest nieco większy i, co tu dużo mówić, niezbyt podobny do poprzednika. Postawiono na obłe, mniej wyraziste kształty.

Znajdź atrakcyjną ofertę na Cruze'a - Ogłoszenia

Chevrolet Cruze pierwszej generacji przeszedł niedawno facelifting, którego efekty po raz pierwszy mogliśmy oglądać podczas salonu samochodowego w Nowym Jorku. To wyraźny znak, że Cruze II do swojej ojczyzny zawita nie wcześniej, niż za rok. Na Stary Kontynent nie dotrze w ogóle, gdyż Chevrolet planuje wycofać się z Europy do końca 2015 roku i nie przewiduje tu już żadnych premier.

ZOBACZ TAKŻE:

Chevrolet Cruze 4d 1.8 LPG | Test | Chłodna kalkulacja

Najpopularniejsze opony w Okazje.info - lipiec 2014 Dębica PASSIO 2 195/65/R15 91T 3 opinie Dębica PRESTO 195/65/R15 91H 1 opinia Dębica PASSIO 2 165/70/R13 79T 1 opinia Zobacz inne opony w

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.