Hyundai Genesis | Wysoka cena w Polsce

Hyundai Motor Poland wycenił flagową limuzynę marki. Nowy Genesis będzie dostępny na wybranych rynkach europejskich, w tym na polskim, w jednej, bogatej specyfikacji wyposażenia, ale w bardzo wysokiej cenie

Nowy Hyundai i10 | polski cennik

Genesis jest największym, najlepiej wyposażonym oraz najbardziej zaawansowanym technologicznie samochodem Hyundaia, jaki kiedykolwiek był dostępny w Europie - czytamy w komunikacie firmy. Ten samochód ma być demonstracją możliwości koreańskiego producenta. Czy jednak cena 299 000 zł nie zniechęci potencjalnych klientów, gustujących w markach niemieckich? Czas pokaże.

Hyundai - sprawdź oferty specjalne

Hyundai zdaje sobie z tego sprawę i w Europie dostępna będzie tylko ograniczona liczba egzemplarzy modelu, który został stworzony głównie z myślą o rynku amerykańskim i koreańskim, gdzie Genesis poprzedniej generacji sprzedawał się bardzo dobrze.

W Polsce luksusowa limuzyna Hyundaia oferowana będzie tylko z benzynowym silnikiem 3.8 V6 GDI o mocy 315 KM, współpracującym z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów. Genesis to pierwszy sedan marki, który jest wyposażony w napęd czterech kół.

ZOBACZ TAKŻE:

Genesis Coupe 3.8 V6 | Test | Hyundai, jakiego nie znacie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.