Kobiece jazdy w Skodzie | Nowy program

Jakie mają przygody z taksówkarzami? Jakie patenty na podróż z dziećmi? Co sądzą o piratach drogowych? Co śpiewają w samochodzie? Odpowiedzi na te pytania udzielają w talk show "Kobiece jazdy" Dorota Wellman i Kasia Bujakiewicz

Skoda Octavia 1,4 TSI Elegance | Test długodystansowy cz. I | Zaczynamy

W każdym odcinku obie Panie w zabawny i lekki sposób prowadzą rozmowy "zza kółka" w czasie jazdy. Wszystkie odcinki zostały nagrane we wnętrzu pięciu różnych modeli Skody (Superb, Rapid, Octavia RS, Citigo i Octavia Combi) w formule reality tv. Bohaterki talk show poznają tematy rozmów dopiero podczas jazdy. Autorami pytań w finałowym odcinku są internauci, którzy skorzystali wcześniej z aplikacji konkursowej na fanpage'u Skody na Facebooku.

Sprawdź oferty specjalne na nowe Skody

"Talk show "Kobiece jazdy" jest jednym z elementów strategii komunikacji ŠKODA Polska, kierowanej do kobiet. To właśnie one podejmują większość decyzji zakupowych" - podkreśla Katarzyna Misztal, Specjalista ds. Marketingu i PR ŠKODA Polska.

Premierowy odcinek "Kobiecych jazd" można obejrzeć tutaj . Pozostałe będą emitowane dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i czwartki) na kanałach Skody w social media (na Facebooku , YouTube i stronie www.skoda-auto.pl/kobiece_jazdy ).

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.