Volkswagen Amarok Ultimate | Bogaty pickup

Amarok wchodzi w nowy rok modelowy z wyjątkowo bogato wyposażonym wariantem Ultimate. Najważniejszą cechą charakterystyczną tej specyfikacji jest zmieniony wygląd przedniej części nadwozia z nowymi reflektorami bi-ksenonowymi i dodatkowymi elementami chromowanymi

Mitsubishi L200 MY2015 w Polsce

Opierający się na bogato wyposażonym Amaroku Highline, Amarok Ultimate wyróżnia się jeszcze bogatszym wyposażeniem i nowym wyglądem. Szczególną uwagę zwraca nowy wzór reflektorów bi-ksenonowych ze zintegrowanymi diodowymi światłami do jazdy w dzień. Wraz z dwoma chromowanymi podwójnymi listwami na osłonie chłodnicy nadają przedniej części nadwozia zupełnie inny wygląd. Nowe reflektory można także zamawiać dla wszystkich pozostałych wersji modelu Amarok.

Kolejnymi charakterystycznymi cechami Amaroka Ultimate są srebrne obudowy lusterek, przyciemnione tylne światła z diodowym oświetleniem tablicy rejestracyjnej, polerowane 19-calowe obręcze ze stopu metali lekkich Aragonit (z oponami 255/55), specjalne logo, osłona podwozia oraz chromowane rury nad skrzynią ładunkową i przy progach.

Volkswagen Amarok - Ogłoszenia

Amarok Ultimate jest wyposażony seryjnie w system Parkpilot z kamerą cofania Rear Assist, elektrycznie składane i ogrzewane lusterka zewnętrzne, autoalarm, ogrzewanie przednich foteli oraz system nawigacyjny RNS 315. Wnętrze wersji Ultimate zdobi tapicerka w kolorze antracytowo-czarnym z Alcantary i specjalne welurowe dywaniki. Jako kolor lakieru do wyboru jest biały Candy, szary Natural Grey, srebrny Reflex, niebieski Starlight, brązowy Toffee i czarny Deep.

Za napęd odpowiedzialne są silniki TDI o mocy 140 KM lub 180 KM w połączeniu z napędem na tylne koła lub napędem na wszystkie koła, przekładnią manualną lub automatyczną (z wyjątkiem wariantów z BlueMotion Technology). Cena specyfikacji Ultimate zaczyna się od 162 tys. zł.

Nowością w ofercie jest także Amarok SingleCab (pojedyncza kabina) z 8-stopniową przekładnią automatyczną, silnikiem o mocy 180 KM (od 133 tys. zł) w połączeniu z napędem na wszystkie koła i na tylną oś.

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan Navara | Całkiem nowy pickup

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.