Nowy Nissan Juke | Polskie wersje i ceny

Po nieco ponad trzech latach od wprowadzenia na rynek crossovera w segmencie B, Nissan zaprezentował niedawno model Juke w nowej, gruntownie zmodernizowanej odsłonie. Teraz poznaliśmy jego wersje i polskie ceny

Salon Genewa 2014 | Nissan Juke po zmianach

Nowy Juke zawita do polskich salonów już w lipcu i ma pomóc w utrzymaniu marki Nissan jako czołowego producenta samochodów typu crossover i SUV.  Połączenie wysoce oryginalnego stylu, znakomitych osiągów i bogatego wyposażenia przyniosło sukces w postaci 500 000 egzemplarzy sprzedanych od początku obecności modelu na rynku, czym Juke bez trudu przyćmił konkurencję. Teraz, zgodnie z ugruntowaną strategią ciągłego doskonalenia produktów, Nissan otwiera nowy rozdział w historii modelu Juke.

Zdobywszy pozycję oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju pojazdu na rosnącym rynku małych crossoverów, dzięki unikatowemu połączeniu stylistyki samochodu sportowego i SUV-a, nowy Juke jest gotów ponownie zaprezentować się jako lider segmentu, któremu dał początek. Opracowano dla niego szereg modyfikacji stylistycznych, nowe silniki, nowe technologie oraz bogaty program personalizacji.

Nissan Juke - ogłoszenia

Nowy Juke jest oferowany w cenie od 60 300 zł za podstawową wersję Visia z benzynowym silnikiem 1.6 l o mocy 96 KM. Poza tym w ofercie są jeszcze trzy bogatsze wersje wyposażenia - Visia Plus, Acenta i Tekna. Nowe silniki DIG-T 115 KM i 190 KM oferowany jest wyłącznie w dwóch najbogatszych wersjach. Najdroższa specyfikacja z jednostką DIG-T 190 KM i skrzynią Xtronic kosztuje wyjściowo 100 900 zł.

W związku z wprowadzeniem modelu na rynek w ofercie promocyjnej Nissan proponuje gratis pakiet trzech przeglądów okresowych, pakiet akcesoryjny do wyboru oraz atrakcyjne oferty finansowania w ramach programu Nissan Finance.

ZOBACZ TAKŻE:

Taki jest Nissan Juke w wersji Nismo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.