Red Russian | Na podbój (wszech)świata

Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 Drive Hard, zwany także Czerwonym Rosjaninem, to samochód dla tych, dla których wszystko to za mało

Mercedes G63 AMG 6x6 | Pierwsza jazda | Kilimandżaro

Dartz Motorz lubi zaskakiwać. Przerobienie Mercedesa G 63 AMG na kuloodporny pojazd (lekko) opancerzony nie robi wrażenia? Wystarczy pomalować go go w kwiatki, albo w motyw kobiecy, dorzucić kije baseballowe z napisem "From Russia With Love" i dodać do informacji prasowej grafikę z podobizną Putina i podpisem "When Everything Is Not Enough". A, no i nazwać auto Red Russian. Mistrzowie marketingu? Jak najbardziej.

Czerwony Rosjanin nie jest jednak żadnym hołdem dla prezydenta Rosji. Już prędzej dla Gagarina, którego podobiznę znajdziemy na znaczku firmy "Pancerno-czołgowo-samochodowej". To w sumie oczywiste, auto jest kosmiczne.

Dla łotewskiej firmy najważniejsza jest maksyma "one man = one car". Red Russian powstaje na specjalne zamówienie i ostateczna specyfikacja będzie zależała od kaprysu klienta. Będzie mógł zamówić dywaniki ze skóry rekina, czy obsypać wnętrze złotem.

Używane modele Mercedesa klasy G

Red Russian to nie ostatnie słowo Dartza w temacie G 63 AMG. Wiadomo, że firma otrzymała kolejne zamówienie z Bliskiego Wschodu. Już nie możemy się doczekać pierwszych wizualizacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Ekstremalne SUV-y

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.