Odwiedź nas na XI ProfiAuto Show w Katowicach

Najnowsze technologie, najszybsze auta, najpiękniejsze kobiety - to trzy cechy 11. międzynarodowych targów ProfiAuto Show. Zapraszamy!

Najlepsze samochody do 5 tys . zł | RANKING

W dniach 7-8 czerwca katowicki spodek zamieni się w oazę miłośników dobrych samochodów i branży motoryzacyjnej. Targi ProfiAuto Show to 140 firm z Polski i z zagranicy a także 35 tysięcy odwiedzających. Impreza uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce i już po raz 11. zagości w Katowicach. Podczas targów zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w zakresie car-audio, najnowocześniejsze części motoryzacyjne oraz wyposażenie warsztatów samochodowych.

Na uczestników czeka moc atrakcji i nagród. Jednym z najciekawszych konkursów będą zawody na torze Carrera z użyciem zdalnie sterowanych modeli Carrera RC. Będzie o co walczyć, ponieważ zwycięzca rywalizacji otrzyma nowy model Carrera RC na własność ( więcej na stronie internetowej Carrery ).

O umilenie czasu zadba zespół GibderFenson oraz Orchidea z brzmieniem odpowiednim dla prawdziwych mężczyzn. Amatorom mocnych wrażeń polecamy pokazy stuntu motocyklowego, symulator dachowania a także symulator jazdy WRC - nie zabraknie kaskaderskich pokazów jazdy oraz atrakcji zapierających dech w piersiach i podnoszących poziom adrenaliny we krwi.

Mitsubishi Colt - Ogłoszenia

Każdy kto od dziecka marzył o karierze kierowcy wyścigowego, będzie mógł spróbować swoich sił w Dynamicznym bolidzie Full Motion, a także zapoznać się z jedynym w Polsce rajdowym Mitshubishi EVO Colt. Amatorzy drogich i szybkich samochodów nasycą swoje oczy dwoma profesjonalnie stuningowanymi modelami Lamborghini: Aventador oraz Gallardo.

Fani kobiecej urody będą mogli podziwiać wybory ProfiAuto Super Girl, dziewczyny nie tylko atrakcyjnej ale i zorientowanej w tematyce motoryzacyjnej.

Zwieńczeniem pierwszego dnia targów będzie koncert rapera Tede - miłośnika pięknych kobiet i szybkich samochodów, znanego również jako prowadzący program "Operacja Tuning" w TVN Turbo. Zapraszamy do odwiedzenia targów w dniu 7. czerwca w godz. 10.00- 21.00 (część ekspozycyjna czynna do godz. 17.00) oraz 8. czerwca w godz. 10.00- 16.00.

Patron medialny:

moto.pl logomoto.pl logo moto.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Jakich aut szukają Polacy? | Ranking Marzec 2014

Więcej o:
Copyright © Agora SA