Opel Adam Rocks | Ceny

Oferuje niemal nieograniczone możliwości indywidualizacji i w Polsce nie ma bezpośredniej konkurencji. Opel Adam Rocks już niebawem zadebiutuje na rynku - czy to atrakcyjna oferta?

Opel powiększy tyską fabrykę

Po dodaniu do oferty odmiany Rocks, nabywca Opla Adama ma niemal nieograniczoną możliwość personalizacji. Nowy wariant standardowo wyposażony jest w rolowany miękki dach, który zsuwa się elektrycznie w czasie 5 sekund. Auto ma również o 15 mm zwiększony prześwit, poszerzone nadkola, plastikowe osłony nadwozia i 17-calowe obręcze kół (opcjonalnie 18-calowe, ale to już chyba przesada). Styliści przygotowali też kolejne wzory tapicerek i elementów ozdobnych, dostępnych specjalnie dla tej odmiany.

Opel Astra - ceniona pozycja na rynku używanych

Po raz pierwszy Adama Rocks mogliśmy oglądać w Genewie, teraz przy okazji targów w Lisku Opel podał cenę bazową modelu. W salonach w Niemczech Adam Rocks będzie kosztować od 15 990 euro. Podstawowa wersja Opla Adama wynosi tam 11 500 euro (w Polsce 42 900 zł). Można więc założyć, że polski cennik uterenowionego małego Opla będzie się zaczynać od ok. 60-62 tys. zł. Adam Rocks nie ma bezpośredniej konkurencji, w podobnej cenie można u nas kupić np. Fiata Pandę 4x4 (1.3 Multijet - od 60 900 zł).

Przypomnijmy, że Opel Adam Rocks oferowany będzie jedynie z trzycylindrowym silnikiem 1.0 Ecotec rozwijającym 90 lub 1.0 SIDI o mocy 115 KM. Napęd może trafiać wyłącznie na przednie koła.

Data polskiej premiery rynkowej oraz cena zostaną ogłoszone w drugiej połowie tego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Trzycylindrowy silnik Opla | 1.0 SIDI Turbo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.