Lifting Chevroleta Aveo | Bardziej elegancki

General Motors opublikował pierwsze zdjęcia zmodyfikowanego Chevroleta Aveo. Samochód w pierwszej kolejności trafi na rynek chiński, już w czerwcu br.

Cadillac zamiast Chevroleta w Europie

Zmiany objęły głównie wygląd zewnętrzny modelu, zarówno pięciodrzwiowej wersji hatchback, jak i czterodrzwiowego sedana. Kompletnie przeprojektowano przód. Zrezygnowano z podzielonych reflektorów bez tradycyjnego klosza, poza tym przestylizowano zderzak, obudowy lamp przeciwmgielnych, osłonę chłodnicy oraz maskę. Z tyłu pojazdu zmodyfikowano wygląd świateł oraz klapy bagażnika. W środku kontrowersyjny zestaw wskaźników rodem z motocykla umieszczono pod klasycznym daszkiem. Nowy jest obrotomierz.

Używany Chevrolet Aveo - ogłoszenia

Nie możemy oczekiwać wprowadzenia nowego Aveo do sprzedaży w Polsce, ponieważ pod koniec ubiegłego roku amerykański koncern General Motors (do którego należy Chevrolet) ogłosił, że do końca 2015 roku wycofa tę markę z rynków Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej (z wyjątkiem sportowych modeli Camaro i Corvette), skupiając się w tym regionie na rozwoju Opla i Cadillaca. Chevrolet w obecnie nam znanej formie pozostanie na rynkach wschodnich, czyli w Rosji i na Ukrainie.

ZOBACZ TAKŻE:

Już w 2015 roku Chevrolet wycofa się z Europy - szczegóły

Najpopularniejsze akcesoria do tuningu samochodowego w Okazje.info - maj 2014 Equus Zegar kwarcowy Equus z 4-kolorowymi diodami LED Automax GAŁKA DŹWIGNI ZMIANY BIEGÓW UKŁAD SKRZYNI BI... Variant Gałka dzwigni zmiany biegów SKÓRA CZARNA Zobacz inne akcesoria do tuningu samochodowego w

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.