Zamów nowego Mustanga podczas finału Ligi Mistrzów

Ford rozpoczyna w Europie zapisy na nowego Mustanga. Na pierwsze 500 egzemplarzy, które trafią na nasz kontynent, będzie można składać rezerwacje podczas finałowego meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA

Ford Mustang GT Line-Lock | Kłęby dymu w standardzie

Finał Ligi Mistrzów odbędzie się 24 maja w Lizbonie. Zmierzą się w nim dwie drużyny z Madrytu, królewski Real z rewelacją tego sezonu Atletico. Ford, będący od 1992 roku jednym z głównych sponsorów tych prestiżowych rozgrywek piłkarskich, postanowił dodatkowo podgrzać atmosferę tego wieczoru.

Zainteresowany kupnem używanego Mustanga?

Zainteresowani, którzy chcą otrzymać szansę rezerwacji jednego z pierwszej partii Mustangów dla Europy, powinni zarejestrować się na stronie internetowej: mustang.ford.eu. Auto będzie oferowane w nadwoziach fastback oraz kabriolet, pierwsza odmiana w kolorze Race Red, a druga Magnetic Silver. Do wyboru będą dwa silniki benzynowe: nowa jednostka 2.3 EcoBoost o mocy 309 KM lub potężny pięciolitrowy motor V8 generujący 426 KM.

Mustang po raz pierwszy będzie dostępny w oficjalnej sieci dilerskiej Forda w Europie. Do tej pory fani tego sportowego modelu musieli polegać na prywatnym imporcie ze Stanów Zjednoczonych. W przypadku szóstej generacji to się zmieni. Sprzedaż na szeroką skalę rozpocznie się w 2015 roku.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Pół wieku z Mustangiem | Historia modelu

Więcej o: