Skoda Rapid | Powiększone wyposażenie w tej samej cenie

Oferta Skody Rapid stała się teraz jeszcze korzystniejsza dla kupujących, dzięki wprowadzonym wersjom wyposażenia MAX. W jej ramach model odznacza się dodatkowymi elementami wyposażenia przy zachowaniu dotychczasowej ceny

SUV Seata z Czech

Wersje MAX zestawiono w trzech korzystnie skonfigurowanych rodzajach wyposażenia: Active MAX, Ambition MAX i Elegance MAX. Każdy z nich odpowiada standardowym poziomom wyposażenia, wzbogaconym o wybrane, szczególnie pożądane przez klientów elementy.

Pierwszy z nich w swojej konfiguracji, obejmującej już między innymi komplet poduszek powietrznych i elektroniczny system stabilizacji toru jazdy, oferuje bez dopłaty klimatyzację Climatic i radio Blues z odtwarzaczem CD i MP3 o łącznej wartości 5 700 zł.

Przy wersji Ambition MAX korzyść kupującego wynosi 4 050 zł - klient zyskuje m.in. czujniki parkowania z tyłu, wyświetlacz Maxi-DOT, elektrycznie sterowane szyby z tyłu i dwa dodatkowe głośniki z tyłu.

Skoda Rapid - ogłoszenia

Wybierając wersję Elegance MAX, zysk wynosi 4 300 zł. Dodatkowe wyposażenie obejmuje automatyczną klimatyzację Climatronic, szesnastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich o wzorze DIONE, przygotowanie pod telefon wraz z trójramienną skórzaną wielofunkcyjną kierownicą, obsługującą radio i telefon, a także pakiet zimowy, w skład którego wchodzą podgrzewane przednie fotele i podgrzewane dysze spryskiwaczy szyby przedniej.

Promocyjny pakiet jest dostępny na warunkach promocyjnych identycznych z wyposażeniem Active MAX w ekologicznym modelu Rapid GreenLine, zużywającym średnio zaledwie 3,8 l oleju napędowego na 100 km.

Ceny modelu Rapid z powiększonym wyposażeniem MAX zaczynają się od 43 850 zł. Wersje te można łączyć z dodatkowymi elementami wyposażenia i wszystkimi dostępnymi standardowo, nowoczesnymi jednostkami napędowymi, także z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów DSG.

Zachowana została szeroka gama przywilejów przy zakupie: upusty cenowe, preferencyjne metody finansowania i promocyjne pakiety ubezpieczeń. Już od 590 PLN Klient zyskuje bogaty pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. W ich skład wchodzą preferencyjne stawki, bezpieczeństwo i wygoda likwidacji szkody, rozszerzona ochrona oraz zniżki przy zawieraniu umowy ubezpieczenia na kolejny rok.

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Rapid - test | Nie szkoda że to Rapid

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.