Fleet Derby 2014 | Zapowiedź

Zastanawiacie się jaki samochód jest najlepszy jako auto firmowe? Na to pytanie może odpowiedzieć Fleet Derby, które odbędzie się 14 maja. Jury wyłoni najlepsze samochody w czterech klasach oraz przyzna tytuł Samochodu Służbowego 2014 roku

Branża flotowa po raz pierwszy wybierze najlepszy Flotowy Samochód Roku 2014. Jest to nowa kategoria w plebiscycie Fleet Derby, który ma na celu wyłonienie jednego samochodu spośród czterech, najpopularniejszych w naszym kraju segmentów, jeżeli chodzi o sprzedaż do klientów instytucjonalnych: segment B, B+, C oraz D. To właśnie modele z tych segmentów stanowią trzon większości parków samochodowych w Polsce.

Ideą internetowego głosowania jest wyłonienie jednego samochodu, który w największym stopniu spełnia oczekiwania klientów biznesowych. Cechuje się korzystnym współczynnikiem TCO, wysoką wartością rezydualną, niską awaryjnością, zaawansowaniem technologicznym, wysokim poziomem bezpieczeństwa czynnego i biernego, jakością wykonania, ergonomią i ekonomiką eksploatacji.

Do udziału w konkursie są dopuszczone samochody z segmentów: B, B+, C i D (zgodnie z regulaminem testu Fleet Derby), które zostały zgłoszone do testu samochodowego Fleet Derby 2014, który odbędzie się na terenie Autodromu Automobilklub Polski w Warszawie w dniu 14 maja 2014r. Oddać głos można tylko na jeden wybrany model z listy dostępnej na stronie www.fleetderby.pl . Typować Flotowy Samochód Roku 2014 mogą tylko osoby czynnie zarządzające parkami samochodowymi, przedstawiciele dostawców produktów i usług flotowych (nie mogą głosować na własne modele). W głosowaniu nie mają znaczenia: wersja nadwozia, rodzaj paliwa, wersja wyposażenia ww. modeli.

Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi podczas uroczystej gali wręczenia statuetek Fleet Derby 2014, która odbędzie się w warszawskim hotelu InterContinental w dniu 21 maja 2014r. Podczas Gali zostaną także wręczone wyróżnienia: Fleet Derby - Flotowy Samochód Roku 2014, Fleet Derby - Usługa i Produkt Flotowy (w każdej z 13 kategorii), Fleet Derby - Motoryzacyjna Marka Flotowa, Fleet Derby - Osobowość Flotowa oraz statuetki Fleet Derby - Najlepszy Samochód Flotowy (w każdej z 16 kategorii) przyznane na podstawie testu przeprowadzonego w dniu 14 maja br. na Autodromie Automobilklubu Polski Warszawa - Bemowo przez wyselekcjonowaną grupę ekspertów branży flotowej wchodzących w skład jury.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.