Czy tak wygląda nowy Volkswagen Passat?

Oto zdjęcia nowego Volkswagena Magotan, modelu sprzedawanego w Chinach. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie oznaczało... nowego Passata B8 w wersji europejskiej

Na te samochody musisz uważać! | Raport usterkowości

Chiny, to niezwykle ważny rynek dla wielu producentów, a zwłaszcza dla Volkswagena, lidera tamtejszego rynku. Nie dziwi zatem, że pierwsze, jeszcze nieoficjalne zdjęcia wyciekły właśnie tam.

VW Passat sprzedawany w Chinach to wersja "amerykańska", rozpoznawalna po dodatkowej szybie na słupku C. Widoczny na zdjęciach VW Magotan oznacza europejską wersję Passata, ale auto jest nowe. To sugeruje zupełnie nowego Passata B8, na którego czeka Stary Kontynent.

Znajdź Passata w najbardziej odjazdowej wersji - ogłoszenia

Od strony stylistycznej nie ma zaskoczenia. Volkswagen jest wierny swoim zasadom i stawia na delikatną ewolucję obecnego wyglądu. Skoro B7 dobrze się sprzedaje, to podobny do niego, ale lepszy B8 także będzie. We wnętrzu jest dokładnie ta sama sytuacja. Przesiadając się do najnowszego Passata, kierowcy obecnej generacji będą czuć się jak w domu.

Zdjęcia pochodzą zapewne z wczesnej, zamkniętej prezentacji, albo jeszcze z ośrodka projektowego. Debiut rynkowy nowego Volkswagena Passata B8 planowany jest na listopad tego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Czym jeżdżą Chińczycy? TOP 20 aut z Państwa Środka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.