Słynny fabrycznie nowy Polonez z bliska | KONIEC AUKCJI

Zakończyła się już głośna aukcja nieużywanego Poloneza Atu Plus, odnalezionego po 15 latach w dawnym fabrycznym serwisie FSO w Warszawie. Jaką wartość osiągnął samochód?

Fabrycznie nowy Polonez na sprzedaż

Najwyższa oferta na unikatowy egzemplarz Poloneza opiewa na kwotę 25 600 zł. Nie wiadomo jednak czy samochód zmieni właściciela, ponieważ oferta nie przekroczyła ceny minimalnej założonej przez obecnego posiadacza. Przypomnijmy, że samochód został wyprodukowany w 1998 roku. Jest wyposażony w benzynowy silnik 1.6 GSI z wtryskiem wielopunktowym o mocy 84 KM. Ma też wspomaganie układu kierowniczego. Auto nie zostało odebrane przez klienta i przez te wszystkie lata przestało w zakładowych garażach.

Sprawdź ile kosztują używane Polonezy

Redakcja Moto.pl wybrała się na miejsce postoju auta aby dokładnie go obejrzeć i dowiedzieć się kilku ciekawych faktów. Rozmawialiśmy z przedstawicielem obecnego właściciela auta i wiemy, że auto nie znajduje się obecnie w prywatnych rękach oraz widzieliśmy na własne oczy, że nie jest pordzewiałe. Więcej możecie dowiedzieć się oglądając materiał wideo

ZOBACZ TAKŻE:

FSO Polonez | Zobacz, czego o nim nie wiesz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.