Zostań działkowcem z BMW

BMW w Polsce zdecydowanie zmienia image. Do niedawna z ogródkami i działkowcami kojarzona była Skoda. Od teraz w taki profil wpisywać się będzie marka z Bawarii ze swoimi modelami ?i'

Skoda Octavia Scout | Na działkę i nie tylko

To najnowsza inicjatywa polskiego importera. Na terenie dawnej fabryki Norblina w Warszawie powstanie działka gdzie można będzie zasadzić i uprawiać warzywa oraz zioła w specjalnych mobilnych ogródkach, odżywić i chronić rośliny w naturalny sposób,  zadbać o bioróżnorodność hodowli i obecność zapylających owadów. Na miejscu będzie dostępne wsparcie i doradztwo profesjonalnego ogrodnika oraz możliwość wykorzystania dostępnych na miejscu narzędzi, nasion i sadzonek. Wszystko to w czasie od 17 maja do 5 października  przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku od godz. 12.00 do 19.00 oraz w weekendy od 10.00 do 18.00. Ten pomysł został zainicjowany w celu wypromowania nowych modeli i3 i i8.

Sprawdź cenę używanego BMW M3

Jesteśmy ogromnymi fanami marki BMW, jednak zrobienie działki czy ogródka BMW to wg. nas niedorzeczny pomysł. Tym bardziej, że widać ogromne zaangażowanie ludzi i środków  w ten projekt (w ogrodzie będą dyżurowali animatorzy, którzy pomogą w pracach ogrodniczych oraz udostępnią nasiona, sadzonki i profesjonalne narzędzia ogrodnicze). O wiele lepiej byłoby gdyby firma skupiła się chociażby na doszkalaniu młodych kierowców. To znacząco bardziej wpłynęłoby na jej wizerunek.

ZOBACZ TAKŻE:

BMW i8 | Nowoczesny samochód za kosmiczne pieniądze

Fot. BMW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.