Ford S-Max Vignale Concept | Ekskluzywny van

Podczas Salone del Mobile w Mediolanie Ford zaprezentował swój następny model z eleganckiej i luksusowej linii Vignale, przygotowanej specjalnie dla wymagających klientów

Vignale - Ghia to za mało

Po nowym Mondeo Vignale, zaprezentowanym w zeszłym roku, drugim modelem oferowanym w najwyższej konfiguracji Forda będzie S-Max. Rodzinny van w takim wydaniu wyróżnia się wysokogatunkowym wykończeniem wnętrza (w tym skórzanymi pikowanymi fotelami), chromowanymi i aluminiowymi detalami oraz dedykowanymi obręczami kół w rozmiarze 21 cali. Całość wieńczy specjalny lakier nadwozia "Milano Grigio". Wśród nowinek technologicznych znalazł się zaawansowany system komunikacji pokładowej oraz system dokowania urządzeń typu tablet w drugim rzędzie.

Używany Ford S-Max - ogłoszenia

Oprócz prezentacji modelu S-Max Vignale w Palazzo Reale w Mediolanie podczas Salone del Mobile, czyli najważniejszych na świecie międzynarodowych targów branży wnętrzarskiej, Ford przedstawił zwiedzającym swoją wizję usług Vignale, stworzonych w celu zapewnienia wysokiego poziomu satysfakcji klienta. Stoisko Forda zbudowane na terenie targów odzwierciedla swoim wyglądem tzw. "Vignale Lounge", czyli specjalnie zaprojektowany salon, który powstanie w wybranych przedstawicielstwach firmy Ford w całej Europie. Oferta usług ekskluzywnej linii produktowej Vignale, która pojawi się w Europie w 2015 roku, obejmie m.in. przydzielonego asystenta serwisowego czy odbiór i zwrot pojazdu na potrzeby czynności serwisowych.

"Wiemy, że wielu z naszych klientów szuka modeli Forda, które są bardziej ekskluzywne i wyrafinowane, niż te obecnie oferowane w Europie", powiedział Roelant de Waard, wiceprezes ds. marketingu, sprzedaży i serwisu, Ford of Europe. "Nabywcy chcą również, aby eksploatacja samochodu była bardziej wyjątkowym i spersonalizowanym doświadczeniem, dostosowanym do ich potrzeb oraz oszczędzającym ich czas. Linia Vignale pozwoli spełnić te oczekiwania w niespotykany dotąd sposób".

Sprzedaż Forda Mondeo Vignale rozpocznie się w przyszłym roku. Niewiele później do oferty ma trafić S-Max Vignale.

ZOBACZ TAKŻE:

Taki będzie nowy Ford S-Max

Więcej o: