Nissan sponsorem Ligi Mistrzów UEFA

Nissan zawarł z organizacją UEFA umowę o współpracy, w ramach której przez cztery lata będzie sponsorem piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Superpucharu UEFA. Do tej pory oficjalnym partnerem Ligi Mistrzów z branży motoryzacyjnej był Ford

Nowy Nissan Qashqai | Prezentacja modelu

To największa umowa sponsorska w historii Nissana. Od sezonu 2014/15 do sezonu 2017/18 japoński koncern będzie pełnić rolę globalnego sponsora Ligi Mistrzów. W ciągu tylko jednego sezonu te prestiżowe rozgrywki piłkarskie oglądają ponad cztery miliardy telewidzów na całym świecie.

Nissan - sprawdź oferty specjalne

"Najbardziej prestiżowy turniej piłkarski w Europie będzie ważną globalną platformą dla Nissana. Naszym celem jest zaprezentowanie kibicom z całego świata atrakcyjności zarówno futbolu, jak i z naszych samochodów. Osiągnięcia w obu tych dziedzinach są dziełem niezwykłych ludzi, będących pasjonatami tego, czym się zajmują" - powiedział Roel de Vries, wiceprezes i globalny dyrektor ds. marketingu w firmie Nissan.

Liga Mistrzów UEFA jest kolejnym etapem zaangażowania Nissana w sport na najwyższym poziomie. Marka jest już sponsorem Igrzysk Olimpijskich Rio 2016, reprezentacji olimpijskich Wielkiej Brytanii i Meksyku, Pucharu Narodów Afryki, turnieju NCAA Football, Heisman Trophy, Kanadyjskiej Ligi Futbolu oraz najlepszego na świecie sprintera Usaina Bolta, ambasadora modelu GT?R.

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan Juke po zmianach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.