Citroen kontynuuje akcję "Odkup/złomowanie"

Citroen Polska ponawia przeprowadzoną w ubiegłym roku akcję premiowania klientów, którzy przy zakupie nowego samochodu pozostawią swój dotychczasowy pojazd w rozliczeniu lub do złomowania. W zamian mogą oni liczyć na dodatkową premię

Citroen Grand C4 Picasso | Test | Hi-tech po francusku

Zamiarem Citroena jest eliminacja z dróg starych, wysłużonych aut, których stan techniczny zagraża bezpieczeństwu. Jednocześnie firma podkreśla, że nie ma tu na myśli young- czy oldtimerów, tylko rzeczywiście wyeksploatowane pojazdy w wieku powyżej 12 lat.

Klient, który pozostawi swój używany samochód, w zależności od modelu samochodu nowego, który ma zamiar nabyć, może uzyskać do 8 tys. zł rabatu. Jeśli pojazd dostarczony do klienta spełni określone wymogi, dalszą sprzedażą bądź złomowaniem zajmie się diler, a klienta ominą wszelkie procedury z tym związane. Jakie wymogi musi spełnić pozostawiany pojazd? Jego masa własna musi wynosić minimum 90 proc. wagi stanu pierwotnego. Citroen nie zamierza także premiować spryciarzy, którzy kupią auto na złomie za bezcen z zamiarem skorzystania z promocji, dlatego samochód musi być co najmniej przez sześć własnością osoby, która chce skorzystać z akcji.

W 2013 roku klienci indywidualni korzystający z dodatkowych bonusów, pozostawili w rozliczeniu w sumie 1 150 samochodów używanych, z czego aż 1 026 egzemplarzy w wieku powyżej 12 lat zostało zezłomowanych.

Więcej informacji o akcji "Odkup/złomowanie" można znaleźć na stronie internetowej: promo.citroen.pl. Znajduje się tam m.in. specjalny moduł, opracowany przy współpracy z Eurotax, pozwalający na szybką wycenę samochodu pozostawianego w rozliczeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

Citroen C4 Cactus | Galeria

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.