Mitsubishi Outlander 2014 już w salonach

U polskich dilerów Mitsubishi jest już dostępny Outlander po delikatnym liftingu. Zmiany wizualne są minimalne, skupiono się m.in. na poprawie jakości, a także ulepszeniu układu zawieszenia i skrzyni CVT

Mitsubishi Space Star | Następca Colta w salonach

Dyskretną modernizację Outlander przeszedł po dwóch latach od premiery najnowszej generacji. Modyfikacji poddano pas przedni - grill oraz przednie i tylne zderzaki, w których dodano chromowane osłony (wersje 4WD) a także przednie światła przeciwmgielne z chromowanymi ramkami. Gama Outlandera MY2014 z wyjątkiem wersji Invite Plus jest wyposażona w światła do jazdy dziennej w technologii LED oraz przednie reflektory przeciwmgielne LED.

Mitsubishi Outlander - sprawdź oferty sprzedaży

W wersjach 4WD nadkola wyróżniają się teraz czarnymi, ozdobnymi listwami i nowymi, 18-calowymi aluminiowymi obręczami kół (od specyfikacji Intense Plus). Wszystkie Outlandery MY2014 4WD są także wyposażone w tylne lampy LED. Ponadto dostępny jest nowy czerwony kolor nadwozia, a standardowo samochód wyposażony jest srebrne relingi dachowe. Zmiany w środku pojazdu objęły nowe wzory tapicerki materiałowej i tapicerki materiałowo-skórzanej.

W zgodzie z regulacjami Unii europejskiej, Outlander od produkcji kwietniowej posiada układ kontroli ciśnienia w oponach. Egzemplarze produkowane od maja będą dodatkowo wyposażone we wskaźnik optymalnej zmiany biegu w celu obniżenia zużycia paliwa.

Mitsubishi Outlander 2014 kosztuje od 88 990 zł. Nowością w gamie jest nowa bogato wyposażona wersja 2.0 Intense Plus 5MT 2WD w cenie 99 990 zł. Model objęty jest czteroletnią gwarancją z limitem 300 000 km, którą można przedłużyć na okres pięciu lat.

ZOBACZ TAKŻE:

Mitsubishi Outlander 2.2 D-ID | Test | Nie na pokaz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.