Poznań Motor Show 2014 | BMW i Coyote na wspólnym stoisku

Swoją polską premierę na targach Motor Show będzie miało BMW 4 Cabrio

BMW serii 4 Cabrio

Jako jedna z niewielu firm polski importer BMW nie wystawia się na tegorocznym Motor Show. Na szczęście dzięki francuskiej firmie Coyote System Polska oraz poznańskiemu dilerowi BMW Olszowiec będziemy mogli zobaczyć samochody z Monachium. Firmy zaprezentują europejski system informacji drogowej w najnowszych modelach samochodów tej marki: BMW 4 cabrio, BMW 2 coupe, BMW 5 i BMW x5.

Sprawdź ceny kabrioletów BMW

System Coyote to 2,5 miliona kierowców w Europie, którzy wzajemnie informują się o takich zdarzeniach na drodze jak fotoradary stacjonarne i odcinkowe, kontrole policji i wypadki.

BMW 4 cabrio będzie po raz pierwszy pokazane na targach w Polsce właśnie w Poznaniu. Więcej o "czwórce" carbrio możecie przeczytać tu .

Co, gdzie, kiedy?

Tegoroczne targi Motor Show odbędą się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14, w dniach 27-30 marca br. 27 marca jest dniem branżowym, a dla publiczności impreza będzie otarta od 28 do 30 marca (godz. 10-18).

Podobnie, jak rok i dwa lata temu, także i tym razem Moto.pl będzie mieć swoje stoisko na targach poznańskich. Jak zwykle na zwiedzających będą czekać atrakcyjne i niepowtarzalne samochody. Serdecznie zapraszamy.

Patron medialny:

moto.pl logomoto.pl logo moto.pl

Więcej o: