Autoservice Expo 2014 | Przygotowania trwają

W dniach 5-6 marca 2014 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Zaopatrzenia i Usług Dla Warsztatów Samochodowych Autoservice Expo 2014, organizowane przez ECP Media, grupę medialną działającą w wybranych sektorach gospodarki.

Targi Autoservice Expo powstały w wyniku ewolucji i rozwoju Strefy Nowoczesny Warsztat - wystawy, będącej do roku 2011 częścią Międzynarodowych Targów GasShow. W ten sposób powstała niezależna impreza skierowana do branży autoservice.

Celem targów jest przedstawienie najświeższych trendów i nowości produktowych mających swoje zastosowanie w warsztatach samochodowych. Impreza przezaczona jest nie tylko do ich właścicieli ale również, dostawców wyposażenia i usług dla warsztatów, operatorów i właścicieli stacji paliw, operatorów flot pojazdów i pozostałych osób zainteresowanych nowoczesnymi technologiami z obszaru serwisowania pojazdów.

Poza wyposażeniem i zaopatrzeniem warsztatów samochodowych, tematyka targów oscyluje wokół zagadnień związanych z autokosmetyką i chemią samochodową, elektroniką warsztatową, diagnostyką a także akcesoriami i gadżetami samochodowymi.

AutoService Expo to również szereg imprez towarzyszących, wśród których do najważniejszych zalicza się:

  • Targi GasShow - wydarzenie skierowane do producentów i dystrybutorów samochodowych instalacji gazowych oraz dostawców dla sektora LPG i CNG.
  • Konferencja AutoServ Meeting Point 2014 , poświęcona najbardziej aktualnym problemom i wyzwaniom, przed którymi aktualnie stoi branża.
  • Przyznanie Nagród MOTOINVENT 2014 oraz INPRO 2014 podczas Gali Wieczornej , dla najciekawszych produktów i usług prezentowanych podczas targów.

Wstęp na Międzynarodowe Targi Autoservice Expo 2014 i towarzyszącą im wystawę GasShow 2014 jest bezpłatny dla wszystkich zarejestrowanych gości. Rejestracji należy dokonać na stronie: http://autoserviceexpo.pl/rejestracja-zwiedzajacych

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na: www.autoserviceexpo.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.