Kia Sportage po liftingu | Ceny w Polsce

Odświeżona Kia Sportage, która oficjalnie zadebiutuje na targach samochodowych w Genewie, jest już dostępna w polskich salonach sprzedaży koreańskiej marki. Cennik otwiera kwota 69 990 zł

K900 - luksusowa limuzyna Kii

Zmiany wizualne nie są duże. Kia Sportage MY2014 wyróżnia się nową atrapę chłodnicy, tylnymi lampami w technologii LED, nowymi wzorami felg aluminiowych w rozmiarach 16, 17 i 18 cali, inną anteną dachową typu "płetwa rekina" oraz nowymi kolorami nadwozia. Do wykończenia wnętrza użyto lepszej jakości materiałów (boki drzwi, deska rozdzielcza). Kabina jest też lepiej wyciszona. Ponadto poszerzono ofertę wyposażenia opcjonalnego. Nowe opcje to: zegary "KiaSupervisionCluster" osadzone w dwóch tubach, nowy system audio sygnowany marką Infinity by Harman oraz progresywne wspomaganie kierownicy z trzema trybami pracy.

Gama silnikowa powiększyła się o benzynowy silnik 2.0 GDI o mocy 166 KM. Nowy motor może współpracować z sześciobiegową skrzynią ręczną lub automatyczną (automat występuje z napędem na cztery koła). Auto wyposażone jest w poszerzony system elektronicznej stabilizacji toru jazdy ESC, który obejmuje stabilizację toru jazdy holowanej przyczepy i podsystem zapobiegania przewrócenia pojazdu. Jazda nową Kią Sportage ma być teraz bardziej komfortowa w wyniku zastosowania bardziej miękkiej charakterystyki zawieszenia.

Używana Kia Sportage - ogłoszenia

Przy okazji debiutu rynkowego zmodernizowanego modelu, w ofercie znalazła się limitowana wersja samochodu oparta na specyfikacji "L", bogatsza dodatkowo o: KiaNaviSystem z kamerą cofania, skórzaną tapicerkę foteli, aluminiowe nakładki na progi. Pakiet o wartości 6 tys. zł jest oferowany w promocyjnej cenie 2 tys. zł.

Kia Sportage FL - cennikKia Sportage FL - cennik Kia Sportage FL - cennik Kia Sportage FL - cennik

ZOBACZ TAKŻE :

Kia Sportage 2.0 CRDi L 4WD | Test

Więcej o:
Copyright © Agora SA