A2 DO EUROPY | Mobilny Przewodnik po drogach w Europie

Jeśli wybieracie się na ferie zimowe czy nawet krótki wyjazd na narty, Autostrada Wielkopolska SA przygotowała przydatną aplikację - "A2 DO EUROPY". jest to przydatny przewodnik, który umożliwia obliczenie kosztów podróży do najbardziej popularnych, europejskich miejscowości narciarskich i nie tylko. Partnerem projektu jest moto.pl

Aplikacja "A2 DO EUROPY" ma bardzo szeroki zakres funkcji. Możecie obliczyć koszty podróży czy sprawdzić jakie przepisy obowiązują w wyszczególnionych krajach.

To przydatny przewodnik, który obliczy koszty podróży i pozwoli zapoznać się z przepisami w poszczególnych krajach. W czytelny sposób przedstawia co w danym kraju nam wolno, a czego powinniśmy się wystrzegać. Stosując się do tych porad pozwoli uniknąć nieprzewidzianych wydatków na mandaty i pozwoli spokojnie spędzić wakacje. Czy wiedzieliście np. że w Austrii zakup 10 dniowej winiety na autostradę kosztuje tylko 9 euro, a w Czechach za jej brak zapłacisz 15000 koron (około 2300 zł)?

TU znajdziesz aplikację "A2 DO EUROPY" :

link 1

link 2

Po podaniu znajdującej się w systemie miejscowości docelowej aplikacja wyliczy szacunkowy koszt potrzebnego paliwa, wyświetli przydatne numery telefonów (alarmowe, konsulaty etc.) czy pokaże koszt opłat autostradowych.

A2 DO EUROPY A2 DO EUROPY  A2 DO EUROPY

TU znajdziesz aplikację "A2 DO EUROPY"

Copyright © Agora SA