Nowe Mini | znamy ceny w Polsce

Polski oddział BMW opublikował już cennik nowej generacji Mini. Bazowa wersja samochodu jest tańsza od poprzednika, pozostałe są niewiele droższe. Pierwsi klienci odbiorą swoje auta wiosną tego roku

Salon Detroit 2014 | Nowe Mini John Cooper Works

Od debiutu rynkowego nowe Mini jest oferowane w trzech wariantach silnikowych (wszystkie turbodoładowane). Do wyboru są dwa silniki benzynowe: nowy trzycylindrowy 1.5 o mocy 136 KM (wersja Cooper) lub czterocylindrowy o pojemności 2 litrów i mocy 192 KM (Cooper S). Dla zwolenników Diesli przygotowano również trzycylindrowy silnik. Ma on pojemność 1,5 litra i generuje 116 KM.

W drugiej połowie 2014 oferta powiększy się o kolejne jednostki napędowe. Pojawi się m.in. najmocniejsza odmiana John Cooper Works, jaki i bazowa One, która według prognoz ma kosztować 69 900 zł.

Sprawdź ile kosztuje używane Mini

Najtańsze na obecną chwilę Mini Cooper jest standardowo wyposażone m.in. w: ESP, 15-calowe felgi aluminiowe, światła do jazdy dziennej, radio z 4 głośnikami i złączem USB oraz manualną klimatyzację. Trochę biednie. Za dodatki trzeba oczywiście słono płacić.

Nowe Mini - cennik:

- Cooper od 84 800 zł

- Cooper D od 91 800 zł

- Cooper S od 101 300 zł

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.