Legenda lat 90. po tuningu i na sprzedaż

Jaguar XJ220 to auto, które choć powstało wiele lat temu do dzisiaj wzbudza sporo emocji. Jeżeli dodatkowo jest on po modernizacjach w jednej z renomowanych firm tuningowych i wystawiony jest na sprzedaż to emocji pojawia się jeszcze więcej

Znamy ceny rozchwytywanego Jaguara

Brytyjski producent wyprodukował w sumie 275 sztuk super sportowego samochodu. Tylko jedna z nich trafiła do firmy OVERDRIVE. Dokładnie ta z numerem seryjnym 98. Ma na liczniku 20 000 przejechanych kilometrów i została wystawiona na sprzedaż za niebagatelną sumę 400,001 euro.

W OVERDRIVE modyfikacjom poddano nadwozie, które otrzymało zielono-brązowo-złoty lakier typu kameleon. Z tyłu, oryginalne lampy zastąpiono pochodzącymi z Ferrari 599 GTB. Zmianie uległy także felgi. Z przodu pojawiły się 19 calowe, a z tyłu 20 calowe koła ADV.1 Wheels z centralną śrubą.

Ile trzeba zapłacić za nowe Jaguary? Oto ceny wszystkich modeli

Centralnie umieszczony silnik 3.5 V6 połączony z pięciobiegową przekładnią zostały poddane pełnemu przeglądowi. Rasowego brzmienia widlastej szóstki nadał całkowicie karbonowy układ wydechowy renomowanej firmy Akrapovic. Z karbonu wykonano także nowe elementy wykończenia wnętrza. Gdyby ktoś chciał posłuchać nie silnika, a dobrej muzyki może skorzystać z nowego systemu audio Ground Zero.

ZOBACZ TAKŻE :

Jaguar C-X17 | Ten pierwszy raz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.