Kia pomaga Miśkowi

Michał  to dziarski przedszkolak, który z wieloma rzeczami radzi już sobie samodzielnie, ale w kilku istotnych sprawach potrzebuje pomocy. Niestety związanych z jego zdrowiem. Szczęśliwie jest okazja żeby chociaż trochę przyczynić się do poprawy jego sytuacji i przy okazji rajdowego święta, jakim od lat jest Barbórka Warszawska i Kryterium Asów na ul. Karowej,  wyciągnąć pomocną dłoń.

Wystarczy wziąć udział w aukcjach z których dochód zostanie przekazany na pomoc trzylatkowi, a przy okazji wylicytować m.in. przejazd Karową na prawym fotelu rajdówki prowadzonej przez Tomasza Kuchara.

Michał przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów ratujących mu życie i zdrowie, niestety potrzebne są kolejne. Biorąc udział w naszych aukcjach można przeżyć niesamowitą przygodę, a przy okazji pomóc dzielnemu Miśkowi.

Całkowity dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na subkonto Michała Kucharskiego w Fundacji Serce Dziecka (KRS000026664, OPP), a pieniądze będą przeznaczone na sfinansowanie operacji w Hospital Medical Center w Cincinnati w USA. Koszty operacji to 115.000 USD.

Jeśli masz ochotę poczuć adrenalinę w wyczynowym samochodzie, sprawdzić jakie warunki ma rajdowy pilot i z bliska przyjrzeć się pracy kierowcy, a przy tym mieć swój wkład w powrocie do zdrowia Michała, to właśnie w ten sposób zrealizujesz wszystkie te cele.

Organizatorzy Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto zapraszają gorąco do wzięcia udziału w aukcjach, z których dochód zostanie przekazany na pomoc dla 3-letniego Michała ( http://zbieramydlamiska.pl ). Na licytacjach do wygrania są:

1. Przejazd z Tomaszem Kucharem podczas Kryterium Asów na ul. Karowej w samochodzie rajdowym, którym Tomasz Kuchar będzie startować w rajdzie Barbórka 2013. Współorganizatorami tej aukcji są Automobilklub Polski, ABJTK i Kia Motors Polska. Dodatkowymi nagrodami są:

-         Bilet wstępu na Kryterium Asów Karowa (trybuna żółta),

-         karnet kibica,

-         pamiątkowa tablica rajdowa,

-         mapa rajdu

http://allegro.pl/show_item.php?item=3741885680

2. Przejazd podczas Kryterium Asów 2013 z Bartłomiejem Mireckim, dwukrotnym Mistrzem Polski Kia Lotos Race, w samochodzie pro-cee'd GT w wersji wyścigowej oraz zestaw wymienionych wcześniej nagród dodatkowych.

http://allegro.pl/przejazd-z-mireckim-charytatywna-dla-miska-i3742618647.html

3. Przejazd podczas Kryterium Asów 2013 w jednym z trzech wyścigowych Kia Picanto prowadzonych przez czołówkę zawodników KLR - wicemistrzów Polski Filipa Tokara i Michała Śmigla, oraz czwartego w klasyfikacji sezonu Stanisława Kostrzaka. W skład nagrody wchodzą także wymienione wcześniej dodatki.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3742677987

http://allegro.pl/show_item.php?item=3742703049

http://allegro.pl/show_item.php?item=3742704225

Wszyscy zwycięzcy charytatywnych aukcji otrzymają także zestaw zdjęć i film ze swojego przejazdu w formie elektronicznej.

Pomocą dla Michała zarządza fundacja "Serce dziecka" której celem jest działanie na rzecz dzieci z wadami i chorobami serca oraz ich rodzin, szerzenie wiedzy o wadach serca, ich wykrywaniu i leczeniu, działanie na rzecz dzieci, ochrony zdrowia, edukacji, pomocy społecznej, kultury oraz przeciwdziałania problemom społecznym.

http://www.siepomaga.pl/f/sercedziecka/c/979

Tomasz Kuchar to znany polski kierowca rajdowy, który m.in. sześciokrotnie zwyciężył w Rajdzie Barbórki Warszawskiej, bijąc tym samym rekordy Mariana Bublewicza i Pawła Przybylskiego. Był także najszybszym kierowcą w Kryterium Asów w latach 2008-2010. Jego Akademia Bezpiecznej Jazdy jest od tego roku partnerem Kia Motors Polska. Kuchar pełnił także rolę dyrektora sportowego konkursu "Kia Lotos Race 2011", w mającym na celu poszukiwanie młodych, utalentowanych zawodników.

Kia Lotos Race to jedyna w Polsce, markowa seria wyścigowa organizowana przez Kia Motors Polska pod auspicjami PZM, o randze mistrzowskiej. Partnerami są Grupa Lotos, Santander Consumer Bank, Santander Multirent oraz PZU. Od 2012 r. zawodnicy ścigają się w niej identycznymi modelami Kia Picanto 1.2 w pełni przygotowanymi do sportu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.