Porsche Cayenne Platinum Edition

Porsche poszerzy ofertę podstawowych sześciocylindrowych wersji Cayenne o bogato wyposażoną serię Platinum Edition

Salon Los Angeles 2013 | Porsche Macan

Specjalna edycja modelu wyróżnia się detalami nadwozia w kolorze Platinum Silver Metallic. Tak wykończone są: atrapa chłodnicy, ramki okien, tylny spoiler i listwa ozdobna na klapie bagażnika. Jeśli klientowi nie spodoba się ten kolor, ma on do wyboru bogatą paletę innych odcieni. W tej wersji producent proponuje 19-calowe obręcze kół we wzorze Cayenne Design II.

Wnętrze wykończone w dwukolorowej, czarno-beżowej konfiguracji prezentuje się elegancko. Pełna skórzana tapicerka dostępna jest za dopłatą. Wyróżnikami specjalnej edycji są specjalne dywaniki i listwy z napisem "Platinum Edition" na przednich progach.

Cayenne Platinum Edition zostało standardowo wyposażone w najczęściej wybierane opcje z oferty modelu, takie jak: ośmiostopniowa skrzynia Tiptronic S, biksenonowe reflektory, układ wspomagania Power Steering Plus, sportową kierownicę z łopatkami do zmiany biegów, system Park Assist, ściemniające się lusterko wewnętrzne czy system multimedialny Porsche Communication Management z ekranem dotykowym, nawigacją i systemem audio z 11 głośnikami o mocy 235 W..

Sprawdź polski cennik Porsche Cayenne

Porsche Cayenne Platinum Edition wyceniono na 66 379 euro, a Cayenne Diesel Platinum Edition na 67 212 euro. Sprzedaż rozpocznie się w styczniu 2014 roku.

Nowy Cayenne w 2014 roku

Więcej o: