Dacia Duster po liftingu | Ceny i wyposażenie

Poznaliśmy już polski cennik zmodernizowanego Dustera, który trafi do sprzedaży pod koniec tego roku. Ceny utrzymały się na zbliżonym poziomie w porównaniu do modelu sprzed liftingu

Nowa Dacia Duster bez tajemnic | zdjęcia, wideo

Bazową Dacię Duster z benzynowym silnikiem 1.6/105 KM i napędem 4x2 kupimy już od 39 900 zł. To jednak odmiana bardzo podstawowa, wyłącznie z obowiązkowym wyposażeniem dotyczącym bezpieczeństwa, w tym z seryjnym ESP.

Wersja Ambiance z centralnym zamkiem i elektrycznymi szybami z przodu jest o 6 tys. zł droższa. Od tego poziomu dostępna jest ręczna klimatyzacja, jej koszt to 2 500 zł. Mamy też wybór silników wysokoprężnych 1.5 dCi o mocy 90 lub 105 KM (od 51 900 zł), a także wersję 4x4 (od 53 400 zł z silnikiem 1.6).

Duster w kolejnej odmianie Laureate, kosztującej minimum 51 500 zł, ma już m.in.: zderzaki i klamki w kolorze nadwozia, dwukolorowe relingi dachowe, komputer pokładowy, kierownicę i gałkę dźwigni zmiany biegów pokryte skórą, światła przeciwmgielne, radio CD MP3 z Bluetooth i manualną klimatyzację w cenie.

A może używana Dacia Duster? Sprawdź najnowsze oferty

System multimedialny MEDIA NAV z 7-calowym ekranem dotykowym z nawigacją, radioodtwarzaczem (bez CD), wejściem USB i jack, audiostreamingiem, Bluetooth i pilotem do sterowania przy kierownicy jest oferowany dopiero w najbogatszej wersji Prestige. Można go dokupić w wersjach Ambiance i Laureate, odpowiednio za 1 950 i 950 zł.

SUV Dacii z silnikiem 1.6 wyposażonym w fabryczną instalacją gazową lub z nową jednostką 1.2 TCe o mocy 125 KM będzie dostępny w terminie późniejszym, zapewne od początku przyszłego roku.

Nowa Dacia Duster - cennik:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.