Audi RS Q3 w polskich salonach

Kolejne szybkie Audi jest już dostępne na polskim rynku. Po RS 7 Sportback, autoryzowani dealerzy marki rozpoczęli już przyjmowanie zamówień na model RS Q3. Samochód kosztuje 234 280 zł

Audi RS 7 Sportback na polskim rynku

Sportowe RS Q3 zostało stworzone przez quattro GmbH, spółkę córkę koncernu Audi AG, specjalizującą się w samochodach wyczynowych. Auto jest wyposażone w benzynowy pięciocylindrowy silnik turbo o pojemności 2,5 litra i mocy 310 KM. Sprint od 0 do 100 km/h trwa tylko 5,5 s, a prędkość maksymalna (ograniczona elektronicznie) to 250 km/h.

Standardowo znajdziemy w nim m.in. stały napęd na cztery koła quattro, systemy bezpieczeństwa EDS, ASR oraz ESC, reflektory ksenonowe plus zintegrowane ze światłami do jazdy dziennej LED, w pełni diodowe światła tylne, zawieszenie sportowe RS, system Audi drive select oraz Audi parking system plus.

We wnętrzu samochodu znajdziemy m.in.: sportowe fotele z emblematem RS Q3, z manualną regulacją ustawień i z elektryczną regulacją podparcia odcinka lędźwiowego, tapicerkę Alcantara ze skórzanymi wstawkami, wielofunkcyjną kierownicę ze spłaszczonym u dołu wieńcem, obszytą perforowaną skórą, oraz aplikacje dekoracyjne w kolorze fortepianowej czerni.

Bazową cenę 234 480 zł możemy w bardzo łatwy sposób podnieść, wybierając elementy z bogatej oferty wyposażenia dodatkowego.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.