Novitec Rosso N-Largo | Jest masa, jest klasa

Firma tuningowa Novitec Rosso rozbudowuje swoją ofertę dla modelu Ferrari F12. Najnowsza ewolucja ma poszerzaną karoserię i 781 KM

Galeria tygodnia - Alfa Romeo 4C

Tuningować Ferrari nie jest łatwo. Można więcej popsuć niż poprawić. Novitec próbuje sprostać temu zadaniu prezentując kolejny pakiet stylistyczny dla modelu F12. Tym razem Niemcy poszli na całego. N-Largo otrzymał kompletny bodykit z mocno nadmuchanymi błotnikami, które w sumie poszerzyły karoserię aż o 11 cm z tyłu i 6 cm z przodu. Teraz Ferrari ma aż 2,05 metra szerokości. Zmieniono oczywiście również przód i tył karoserii, dodano w kilku miejscach karbonowe wstawki, tylne światła przyciemniono. Całość uzupełniają wielkie felgi: z przodu 21 calowe z ogumieniem 255/30, z tyłu 22 calowe, na które są zamontowane opony o rozmiarze 335/25.

N-Largo ma o 40 mm obniżone zawieszenie. Żeby było można gdziekolwiek podjechać zamontowano specjalny system unoszenia przodu. Pozwala to podnieść samochód o 40 mm w górę.

Podwyższona została moc 6,3 litrowego, 12 cylindrowego silnika. Teraz Ferrari z Noviteca dysponuje mocą 781 KM (seria 740 KM), a maksymalny moment obrotowy wynosi po modyfikacjach 722 Nm (seria 690 Nm). Prędkość maksymalna N-Largo wynosi wg. danych Noviteca 350 km/h (seria 340 km/h). Ceny na razie nie są znane. Może lepiej niech tak zostanie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.