Salon Frankfurt 2013 | Brabus 850 6.0 Biturbo iBusiness | Najszybsze biuro na świecie

Chcesz być szybko w biurze, a nie masz miejsca na lądowisko dla śmigłowca? Brabus ma dla ciebie rozwiązanie

Najszybsze samochody tuningowe

Najnowszy  Brabus 850 6.0 Biturbo iBusiness to najszybsze mobilne biuro świata. Ta super szybka limuzyna ma ograniczoną elektronicznie prędkość do 350 km/h. Kompletny zestaw tuningowy zostanie zaprezentowany podczas salonu samochodowego we Frankfurcie. Poza zwiększeniem mocy specjaliści z Botrop oferują specjalny pakiet biznesowy.

Zacznijmy jednak od mocy. Seryjny 5,5 litrowy silnik V8 bi-turbo ma powiększoną do sześciu litrów pojemność i osiąga aż 850 KM i 1450 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Dla zwiększenia żywotności silnika i podzespołów moment obrotowy został zredukowany do 1150 Nm. Mimo to pozwala to rozpędzić się tą limuzyną w czasie 3,5 sekundy do 100 km/h i maksymalnie osiągnąć również zblokowane elektronicznie 350 km/h. Żeby zatrzymać taki menadżerski pocisk Brabus wmontował ceramiczne hamulce marki Brembo.

Na zewnątrz możemy wyróżnić naszą S-klasę zaprezentowanymi już wcześniej dodatkowymi elementami jak nakładki czy zderzaki. Sportowy wydech wyposażony jest w sterowane klapy. W nadkolach mieszczą się felgi o rozmiarze do 22 cali. Nowość to mobilne biuro, które bazuje na komponentach marki Apple. Systemem można sterować poprzez wbudowany na tylnej kanapie iPad. Cena póki co nieznana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.