Salon Frankfurt 2013 | Lancia Delta 2014 i Voyager S

Po Alfie Romeo i Fiacie, również Lancia odkryła karty przed targami IAA we Frankfurcie nad Menem. Niespodzianek nie będzie, na salonie zobaczymy odświeżoną Deltę i Voyagera w nowej wersji wyposażenia S

Lancia Ypsilon i Marta Żmuda Trzebiatowska | Galeria

Lancia Delta z nowego roku modelowego trafi do sprzedaży w styczniu 2014 roku. Z zewnątrz auto wyróżnia się nowymi zderzakami, nakładkami na progi i podwójną chromowaną końcówką wydechu. Zastosowano też nowe akcenty wystroju wnętrza w matowej i błyszczącej czerni.

W zależności od rynku, oferta nowej Lancii Delty będzie obejmować cztery wersje wyposażenia (Steel, Silver, Gold oraz serię specjalną 'S by MOMODESIGN'), trzy opcje silnikowe (105-konną 1.6 MultiJet, 120-konną 1.6 MultiJet, oraz 120-konną 1.4 TurboJet LPG) w zestawie z 6-stopniową skrzynią biegów. Klienci będą mieli do wyboru paletę 19 kolorów nadwozia (w tym 9 kombinacji dwutonowych) oraz siedem wzorów felg z lekkiego stopu o średnicy 16, 17 i 18 cali.

We Frankfurcie zadebiutuje również Lancia Voyager w wydaniu S, która dołączy do gamy modeli Ypsilon S MOMODESIGN i Delta S by MOMODESIGN. Minivan w tej odmianie cechuje się: chromowaną atrapą chłodnicy Glossy Black i 17-calowymi felgami aluminiowymi w błyszczącej czerni. Czarne, materiałowo-skórzane siedzenia oraz przednie panele drzwiowe urozmaicono szarymi przeszyciami, a na desce rozdzielczej i kierownicy dodano elementy w lśniącej czerni. Oparcia przednich foteli zdobi logo "S". Sprzedaż modelu rozpocznie się na początku przyszłego roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA