Ekolodzy go znienawidzą | Tuning po rosyjsku

Składniki potrzebne do sporządzenia Gelandy a'la TopCar to: zestaw tuningowy Hamanna, akcesoryjne światła LED i jeden krokodyl

Najsilniejsze tuningowe SUV. Cz. II

Wykonanie to oczywiście wiele godzin sumiennej pracy. Ale efekt nie do pogardzenia przez bogatych Rosjan. Maska silnika wykonana jest z włókna węglowego, podobnie jak wiele elementów nadwozia - klamki, pokrywa koła zapasowego, tylny spoiler, czy listwy boczne. To elementy zestawu firmy Hamann zwanego Spyridon.

Rosyjski tuner TopCar dodał do tego swoją "wkładkę mięsną". Wnętrze wykonane w brązowo-beżowej tonacji nie jest tym, co można znaleźć w typowym katalogu, a nawet w opcjach Individual. Projekt cechuje się wykorzystaniem wysokiej jakości drewna, alkantary i skóry krokodyla. Gadzi materiał pokrywa górną część deski rozdzielczej, użyto go w boczkach drzwi, fotelach, podłokietniku, a nawet na pokrywie poduszki powietrznej na kierownicy.

Ile kosztuje SUV Mercedesa?

Polowanie na rzadkie gatunki zwierząt jest popularną rozrywką wśród bogatych Rosjan, ale przypomnijmy, że handel przedmiotami zawierającymi skórę krokodylą jest u nas zabroniony. Oczywiście istnieją farmy krokodyli, gdzie hoduje się je m.in. ze względu na skórę, ale TopCar nic nie wspomina o świadectwie legalnego pochodzenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.