Odświeżony Nissan Micra od 39 990 zł

Nowy wygląd, nowe materiały we wnętrzu i stara cena podstawowa - odświeżoną Micrę można mieć za 39 900 zł. Co dostajemy w zamian?

Golf będzie miał kolejnego rywala. Nowa Tiida dotrze do Europy

Facelifting Nissana Micry przyniósł sporo - i co warto podkreślić - pozytywnych zmian w wyglądzie auta. Najwięcej modyfikacji można zaobserwować w pasie przednim, choć i tył nie pozostał nietknięty. Japończycy nie zdecydowali się jednak na wyraźne przebudowanie wnętrza, choć obiecują, że materiały użyte do jego wykończenia mają lepszą jakość.

Gama Micry na rynek polski opiera się na dwóch benzynowych wersjach silnikowych - wolnossącej 1.2 l o mocy 80 KM oraz 1.2 l z kompresorem o mocy 98 KM. Obie dostępne są z manualną lub zautomatyzowaną (CVT) skrzynią biegów.

Na liście wyposażenia standardowego znajduje się m.in.: - 6 poduszek powietrznych, - systemy bezpieczeństwa ABS, ESP oraz BA (wspomaganie hamowania), - elektrycznie regulowane szyby przednie, - komputer pokładowy, - centralny zamek sterowany pilotem.

Ten Nissan to prawdziwy hit w Polsce. W salonie trzeba za niego zapłacić...

Za dopłatą dostępne są m.in.: - system "inteligentnego kluczyka I-Key", - system pomiaru wielkości miejsca parkingowego, ułatwiający manewrowanie w mieście, - multimedialny system NissanConnect 2.0 z 5,8-calowym ekranem dotykowym, gniazdem USB, kamerą cofania oraz 6 głośnikami, - automatyczna klimatyzacja.

Odświeżone Nissany Micra trafią do polskich salonów pod koniec sierpnia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.