Wjeżdża nowe moto.pl

"Jeżeli wszystko jest pod kontrolą znaczy, że jedziesz zbyt wolno? (Sir Stirling Moss)

Zawsze napędzała mnie chęć dotarcia do rzeczy wyjątkowych. Obcowanie z kultowymi, wspaniałymi maszynami stało się moją pasją, natchnieniem i życiem. Dzięki temu udało mi się zrealizować szereg marzeń i zasiąść za kierownicą najbardziej niesamowitych samochodów na świecie - Bugatti, Lamborghini, Porsche, Ferrari... Były też bardziej niszowe marki jak Mosler, Noble, Gumpert. Motoryzacja to nie tylko maszyny ale przede wszystkim ludzie. Spędziłem wiele godzin z Walterem Röhrlem, Walntino Balbonim czy Chrisem Bangle na rozmowach o rzeczach mniej lub bardziej ważnych.

Chciałem Was przywitać jako nowy redaktor naczelny moto.pl. Pierwsze kroki stawiałem w kultowym Moto Magazynie, który starsi z Was może jeszcze pamiętają. Później były takie tytuły jak Auto Moto czy Wysokie Obroty aż w końcu z grupką zapaleńców (Szczepan Mroczek, Daniel Ratowski, Michał Kwiatkowski) postanowiliśmy stworzyć własną gazetę, którą nazwaliśmy KMH. Była to wyjątkowa przygoda i niesamowite doświadczenie. Następnie prowadziłem miesięcznik V-12 współpracując z Dante Cinque, który obecnie jest dyrektorem Ferrari Warszawa. I tak, w końcu z magazynów motoryzacyjnych trafiłem do moto.pl.

Internet to ciągła pogoń za informacją, a niekiedy także tanią sensacją. Wszystko staje się krótką, bezosobową treścią, o której po chwili zapominamy. Wraz z nowym zespołem będziemy starali się na nowo obudzić w Was pasję do motoryzacji i zaprezentować na łamach moto.pl materiały, tematy i samochody, których nigdzie indziej nie zobaczycie.

Zaczynamy już dzisiaj wyjątkowym testem Rolls Royce Ghost , którą nazwaliśmy George Alexander Louis i zamontowaliśmy... fotelik dziecięcy.

Ogromnie cieszymy się, że będziemy mogli dzielić z Wami naszą pasję.

Martin Śliwa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.